Polish Princess of Pain blisko rekordu UFC!

Joanna Jędrzejczyk, najbardziej utytułowana polska zawodniczka mieszanych sztuk walk już w najbliższą noc z soboty na niedzielę stoczy kolejny pojedynek w obronie pasa mistrzyni świata UFC!

Po zwycięstwie nad Karoliną Kowalkiewicz, Joanna Jędrzejczyk wraca do oktagonu. Na gali UFC 211 w Dallas wojowniczka z Olsztyna zmierzy się z Brazylijką Jessicą Andrade. Podczas gali odbywającej się w American Airlines Center, miejscu gdzie #JJ w marcu 2015 roku wygrała przed czasem z Carlą Esparzą, nasza wojowniczka stanie również przed szasną na wyrównanie rekordu Rondy Rousey. Amerykańska zawodniczka podczas pojedynków o tytuł mistrzyni UFC schodziła z ringu niepokonana sześciokrotnie.

Jessica Andrade jest niewątpliwie bardziej doświadczoną zawodniczka niż Polka. Jej bilans to 16 zwycięstw i 5 porażek. Brazylijka po raz ostatni przegrała jednak w 2015 roku, kiedy to przez duszenie poddała pojedynek z Raquel Pennigton.

Nasza zawodniczka jest niepokonana. W dotychczasowych 13 walkach zawodowych wygrał wszystkie. Czy i tym razem Joanna Jędrzejczyk obroni pas UFC? Według bukmacherów ForBET jest zdecydowanym faworytem. Na zwycięstwo reprezentantki Polski obecny kurs wynosi 1.50, natomiast na zwycięstwo Jessici Andrade specjaliści ustanowili stawkę 2.25.

Więcej: e-play.eu

Zarejestruj się w FORBET i odbierz BONUS do 600 PLN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.