Polacy grają w finałach mistrzostw świata!

Po raz drugi w historii reprezentacja Polski wystąpi w mistrzostwach świata w piłce plażowej. W imprezie odbywającej się na Bahamach rywalami biało-czerwonych w grupie będą drużyny narodowe Japonii, Brazylii i Tahiti.

Turniej rozpoczął się w czwartek, ale nasza reprezentacja swoje pierwsze spotkanie rozegra z Japonią w piątek. W nocy z niedzieli na poniedziałek Polacy zmierzą się z Brazylią, a we wtorek z wicemistrzami sprzed dwóch lat – zawodnikami Tahiti.

Biało-czerwoni awans wywalczyli w ubiegłym roku we włoskim Jesolo, zostawiając w pokonanym polu m.in. drużyny Rosji czy Ukrainy. Najlepszym graczem zawodów wybrano Bogusława Saganowskiego, który wziął udział także w pierwszych MŚ z udziałem Polaków – w 2006 roku w Brazylii.

Specjalnie na tą okazję firma ForBET stworzyły szeroką ofertę zakładów. Gracze mogą obstawiać ilość bramek strzelonych przez poszczególnych reprezentantów Polski, sumę zdobytych goli czy wyniki poszczególnych spotkań. Obecnie na zwycięstwo Polaków w dzisiejszym spotkaniu z Japonią kurs wynosi 2.15. Znawców dyscypliny z pewnością nie zaskoczą również stawki na indywidualne występy Bogusława Saganowskiego, który jest najbardziej utytułowanym graczem piłki plażowej w Polsce. Kurs na zdobycie przez niego 3 lub więcej goli wynosi obecnie 2.38

Pełna oferta kursów znajdują się na stronie ForBET: https://www.iforbet.pl/zdarzenie/324797

Na Bahamach rywalizować będzie 16 drużyn podzielonych na cztery grupy. Po dwie najlepsze awansują do ćwierćfinałów. Finał zaplanowano na 7 maja. Wszystkie 32 spotkania odbędą się w ciągu 11 dni na specjalnie na tą okazję stworzonej National Beach Soccer Arena w Nassau.

Podział na grupy MŚ 2017 w piłce plażowej:

Grupa A: Bahamy, Szwajcaria, Ekwador, Senegal
Grupa B: Nigeria, Włochy, Iran, Meksyk
Grupa C: Zjednoczone Emiraty Arabskie, Paragwaj, Portugalia, Panama
Grupa D: Brazylia, Tahiti, Japonia, Polska

Terminarz meczów Polaków:

28 kwietnia, piątek: Japonia – Polska (21.30)
30 kwietnia, niedziela: Polska – Brazylia (0.30)
2 maja, wtorek: Tahiti – Polska (21.30)

Skład reprezentacji Polski:

bramkarze: Szymon Gąsiński, Maciej Marciniak

zawodnicy z pola: Filip Gac, Michał Łabędzki, Konrad Kubiak, Tomasz Lenart, Jakub Jesionowski,  Witold Ziober, Bogusław Saganowski, Karim Madani, Dominik Depta, Piotr Klepczarek

Zarejestruj się w FORBET i odbierz BONUS do 700 PLN

1 thought on “Polacy grają w finałach mistrzostw świata!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.