PokerStars uruchomi markę BetStars

Firma Amaya, właściciel marki PokerStars potwierdza wprowadzenie na rynek swojej nowej marki oferującej zakłady sportowe o nazwie BetStars w pierwszej połowie przyszłego roku.

Nowe strony internetowe BetStars.com, Betstars.eu i Betstars.uk będą dostępne dla graczy na rynkach uregulowanych. Firma oferuje udział w swoich zakładach za pomocą komputera, a także jako aplikację na urządzenia mobilne w systemie iOS (Apple) i Android.

BetStars, na początek zaoferuje klientom możliwość stawiania w ponad 25 sportach takich jak piłka nożna, tenis czy koszykówka, a także swoją specjalność eSport.

Marka wkrótce zaprezentuje również opcje Zakłady LIVE oraz oferty specjalne i różnego rodzaju promocje. Wyścigi konne mają zostać wprowadzone do oferty w przyszłym roku.
W 2016 Oferta BetStars zostanie również rozszerzona na inne kraje.

Rafi Ashkenazi, prezes Rational Group, spółki kierującej marką PokerStars, powiedział: „Jesteśmy bardzo podekscytowani wprowadzeniem marki BetStars i oczekujemy, że będzie szeroko komentowaną witryna oferującą zakłady sportowe w internecie w 2016 roku, będziemy się również rozwijać o nowe produkty i funkcje, które w naszej ocenie, wyróżnią nas jako markę zakładów dla prawdziwego fana sportu.”

 

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *