Poker uzupełnił ofertę gier karcianych w TOTALbet

totalbet

Blackjack i Poker – zakłady na te gry karciane dostępne są obecnie u legalnego bukmachera TOTALbet! Do lobby TOTALGames dołączył najnowszy produkt Poker Texas Hold’em, który od razu zyskał popularność wśród Graczy. Zwycięską rękę można obstawiać w ciemno, po flopie lub turnie, są także zakłady na wygrywający układ. Przy trzech zdarzeniach Poker dostępny jest do gry bez podatku! Na próbę TOTALbet doładował konta Graczy Freebetem 5 PLN!

TOTALbet jako jedyny bukmacher w Polsce nie kupił gotowego produktu od zewnętrznego dostawcy, tylko rozwija gry karciane we własnym zakresie. Dzięki temu wszystkie stoły prowadzone są przez polskie krupierki, a Obsługa Klienta skoncentrowana jest wyłącznie na Graczach TOTALbet!

Uruchamiając pokera zakończyliśmy główny etap wdrażania gier karcianych TOTALGames. Nasi Klienci mają już możliwość zabawy na dwóch stołach do Blackjacka i Texas Hold’em. To nie koniec rozwoju tego produktu, mamy wszystko w swoich rękach i zamierzamy zrobić z tego użytek, na przykład uruchamiając czat z krupierkami – zapowiada dyrektor marketingu TOTALbet Adrian Furmańczyk.

By wprowadzić Graczy w świat pokera, TOTALbet doładował konta wszystkich Klientów, którzy zagrali kiedykolwiek zakład z salda głównego, Freebetem o wartości 5 PLN do wykorzystania wyłącznie w Texas Hold’em! Freebet należy obrócić jednokrotnie po kursie min. 2.00. Ważny jest do niedzieli. Cały czas można też wziąć udział w walce o nagrody z puli 5 000 PLN w gotówce dla najaktywniejszych uczestników TOTALGames!

Zakłady na Blackjacka i Pokera dostępne są na stronie totalbet.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.