Playtech w Stanach Zjednoczonych z bet365

Firma Playtech wchodzi na rynek amerykański  w New Jersey z platformą hazardową, i długoterminowym partnerem strategicznym, bukmacherem bet365.

Przypomnijmy, że firma Playtech nie tak dawno rozszerzyła swoje partnerstwo z legalnym bukmacherem w Polsce, firmą Fortuna. Dodatkowo Playtech został także implementowany w czeskiej Fortunie.

Z kolei bet365 po raz pierwszy weszło na rynek New Jersey w 2019 roku, udostępniając swoje usługi bukmacherskie i kasyno online klientom w Garden State.

Rzecznik bet365 powiedział: „Cieszymy się, że możemy współpracować z Playtech w celu rozszerzenia naszej oferty treści na rynek amerykański. Biorąc pod uwagę zakres i kaliber treści Playtech, będąc pierwszym na rynku, jest prawdziwym wyróżnikiem naszej platformy. Z niecierpliwością czekamy na rozwój naszej i tak już solidnej współpracy, ponieważ nadal rozwijamy naszą ofertę kasyn ”.

Zgodnie z warunkami umowy, bet365 będzie udostępniać na żywo wybrane portfolio treści Playtech, w tym gry takie jak White King, Great Blue i Frankie Dettori’s Magic Seven.

Wynika to z uzyskania przez Playtech w zeszłym miesiącu niezbędnego zezwolenia regulacyjnego na prowadzenie działalności w New Jersey. Od tego czasu Playtech nakreślił plany współpracy z bardziej skoncentrowanymi operatorami z New Jersey w nadchodzących miesiącach, a także rozpoczął proces licencjonowania dla innych regionów USA.

Shimon Akad, dyrektor operacyjny Playtech, zauważył: „To ważny moment dla Playtech i naszego rozwoju w USA. Uruchomienie oprogramowania Playtech w USA to przełom i cieszymy się, że możemy zrobić ten krok z jednym z naszych najbardziej zaufanych partnerów z bet365.

„Wraz z pojawieniem się większej liczby tytułów i zawartości w nadchodzących tygodniach i miesiącach, nadchodzą ekscytujące czasy. Ta premiera jest również doskonałym przykładem naszego zaangażowania we współpracę z wiodącymi operatorami w celu dostarczania wiodących usług oprogramowania i wspaniałej zawartości na nowe i rozwijające się rynki ”.

1 thought on “Playtech w Stanach Zjednoczonych z bet365

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.