Płatności Blikiem u bukmacherów w Polsce

Coraz bardziej powszechne w naszym kraju, staje się płatność za usługi, towary itd. za pomocą wszystkiego co możliwe. Polacy coraz chętniej korzystają z różnych, form płatności. Jedną z nich jest Blik.

Pod tą nazwą kryje się polski system płatności mobilnych, który umożliwia użytkownikom telefonu dokonywanie płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych, wypłacanie i wpłacanie środków pieniężnych w bankomatach oraz wykonywanie natychmiastowych przelewów międzybankowych i generowanie czeków.

Opcja Blik jest aktualnie dostępna dla klientów następujących banków: Alior Bank, Millennium, Santander Bank Polska, ING, mBank, PKO BP, Getin Bank, Noble Bank, T-Mobile Usługi Bankowe, BNP Paribas, Credit Agricole, Pekao S.A. i SGB. Prostota płatności Blikiem spowodowała, że bukmacherzy zainteresowali się tą metodą płatności.

Pomimo początkowych problemów i ostrożności ze strony firm bukmacherskich, polegających na sprawdzaniu poprawności transakcji, a także bezpieczeństwa wpłat, szybko zaadoptowali się do tego systemu i obecnie niemal każdy bukmacher legalnie funkcjonujący na terenie naszego kraju daje możliwość dokonywania depozytu za pomocą Blika.

Wpłat Blikiem można dokonywać na dwa różne sposoby. Jednym z nich jest wypełnienie formularza przygotowanego do tego rodzaju płatności, lub poprzez dotpay, tpay czy P24. Każdy z tych serwisów udostępnia tego rodzaju płatność, a przynajmniej jeden z wymienionych jest dostępny u każdego legalnego bukmachera w Polsce.

Niewątpliwym atutem Blika jest szybkość i prostota dokonywania transferu. Wystarczy zalogować się na swoje konto bankowe i pobrać kod, którego użyjemy potem do wykonania transakcji. Następnie potwierdza się wpłatę m.in PINem do aplikacji i transakcja zakończona sukcesem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *