Piłka nożna, Dania, Superleague, Lyngby BK – AGF Aarhus, 05/08/2019, godz: 19:00

Drużyna gospodarzy do tej pory straciła siedem bramek w lidze, a odpowiedziała tylko trzema strzelonymi. Zespół zanotował również porażkę jedną po drugiej w ostatnich dwóch meczach, z których jedna była zawstydzająca dla Lyndby, gdyż ulegli wysoko ekipie z dołu tabeli.

Dla kontrastu, chociaż drużyna AGF Aarhus do tej pory nie zapewniła sobie wygranej w tej kampanii, trzeba powiedzieć, że ich dwie ligowe porażki zanotowali w spotkaniach przeciwko panującym mistrzom i zdobywcom drugiego miejsca. Goście nie byli też łatwym zespołem do pokonania i w obu przypadkach przegrali różnicą tylko jednej bramki.

Biorąc pod uwagę, że ekipa Lyngby doznała porażki różnicą trzech bramek, w dwóch meczach z rzędu, ich szanse na przełamanie fatalnej formy w tym tygodniu znacznie się zmniejszyły.

Dwie bramki, które dotychczas strzelili piłkarze AGF Aarhus, padły w ostatnich czterdziestu pięciu minutach meczu. Spodziewam się, że drużyna gości znajdzie drogę do siatki w drugiej połowie, a następnie wygranej, po rozegraniu dziewięćdziesięciu minut.