Pierwszy stacjonarny punkt LV BET w Łodzi oficjalnie otwarty

Sponsorująca Widzew firma LVBET uruchomiła na stadionie przy al. Piłsudskiego swój pierwszy w mieście włókniarzy punkt do obsługi klientów.

W poniedziałek, na oczach przedstawicieli mediów i pracowników klubu RTS Widzew Łódź oficjalnie uruchomiony został pierwszy w Łodzi punkt stacjonarny firmy bukmacherskiej LVBET będącej jednym z głównych partnerów czterokrotnego mistrza Polski.

 To dla nas ważny dzień. Miejsce otwarcia jest szczególne, bo Widzew to klub z ogromnymi tradycjami. LVBET scharakteryzować  można w trzech słowach: pasja, zrozumienie i współtworzenie. Cieszymy się, że możemy z wami tworzyć świat kibicowski i sportowy – przyznał reprezentujący LVBET Michał Jasiński.

– Cieszymy się z prężnego rozwoju naszego partnera. To pokazuje, że przyjęta przez LVBET strategia okazała się sukcesem, a warto zaznaczyć, że częścią tej strategii jest współpraca z Widzewem. Potwierdza to tylko, że Widzew jako marka, niezależnie od ligi, jest silny i potrzebny. Jesteśmy dumnie z faktu, że LVBET utożsamia się z naszym klubem i od dawna nas wspiera, a po rozszerzeniu w kwietniu współpracy o wynajem loży VIP teraz wytycza nowe trendy, pokazując, że Serce Łodzi bić może dla kibiców cały tydzień, a nie tylko w dni meczowe – zaznaczył Marcin Olczyk, rzecznik prasowy Widzewa.

Źródło: widzew.com

728x90 - 1000 PLN Bonus Powitalny

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *