Pierwszy dzień piłkarskich Mistrzostw Europy 2020

Już dzisiaj pierwszy dzień piłkarskich Mistrzostw Europy 2020. Praktycznie codziennie do 11 lipca będziemy mieli okazję śledzić poczynania na zielonej murawie! Na początek ODDS BOOST na cztery spotkania.

Na inaugurację faworyzowani Włosi zagrają ze „złotym pokoleniem” Turcji na Stadio Olimpico. Będzie to 11 starcie obu ekip. Bilans konfrontacji jest zdecydowanie na korzyść Squadra Azzurra, którzy odnieśli siedem zwycięstw, a pozostałe trzy mecze zakończyły się remisami. Czy Gwiazdy Półksiężyca prowadzeni przez będącego w formie Buraka Yilmaza utrą nosa podopiecznym Roberto Manciniego?

W sobotę o godzinie 15 na boisko wyjdzie sensacja ostatniego Euro, czyli Walia oraz zespół, który pomimo przepięknej bramki Shaqiriego odpadł po karnych w pojedynku z biało-czerwonymi. Faworytem wydają się Szwajcarzy, którzy w grupie eliminacyjnej w pokonanym polu zostawili m.in. Danię.

Drugie sobotnie spotkanie to właśnie pojedynek rodaków Hansa Christiana Andersena. Na przeciw nim staną absolutni debiutanci w turnieju o europejski czempionat. Nie ma co się oszukiwać, każdy inny rezultat niż zwycięstwo Eriksena i spółki będzie trzeba uznać za niespodziankę. Czy zatem Kasper Schmeichel powtórzy sukces ojca i jego generacji sprzed 29 lat?

Na zakończenie dnia, w bój wyjdą Belgowie oraz Rosjanie. Z pewnością Czerwonym Diabłom pozostał duży niedosyt po zdobyciu „tylko” brązowego medalu na mundialu w Rosji. To właśnie podopiecznych Roberto Martineza z gwiazdą tego sezonu – Romelu Lukaku, uznaje się za jednych z większych faworytów Euro. Próbować stawić im czoła będzie pozostająca ostatnio w kryzysie Dziuba i spółka. Czy i tym razem Stanisław Czerczesow, tak samo jak na MŚ 2018, oczaruje swoich zawodników na tyle, żeby wyciągnąć z nimi rezultat ponad stan?

W związku z każdym z tych wydarzeń, Totolotek przygotował specjalnie podwyższone kursy!

Więcej szczegółów:

https://www.totolotek.pl/pl/page/oddsboost

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.