Pierwsze rozmowy w sprawie partnerstwa F1

Pierwszy oficjalny partner Formuły 1 może zostać ogłoszony wkrótce po tym, jak F1 rozpocznie rozmowy z głównymi światowymi markami w zakresie pakietów, które mają wartość 100 milionów dolarów (76,8 milionów funtów / 88,1 miliona euro).

Pakiety partnerskie dla firm bukmacherskich, opracowane z gigantem danych Sportradar i ogłoszone we wrześniu, pozwolą operatorom na ekspozycję telewizyjną, oznakowanie przytorowe oraz stronę internetową i kanały społecznościowe F1.

Interregional Sports Group (ISG), międzynarodowa medialna grupa sportowa z siedzibą w Londynie, która ma prawo do sublicencji na pakiety, ogłosiła w czwartek po południu, że dyskusje zaczynają się od „globalnych marek bukmacherskich”.

[quote style=”1″ ]”To wspaniała okazja dla ambitnych marek, które chcą rozszerzyć zasięg swoich zakładów sportowych i wyprzedzić opozycję. Rozpoczynamy dialog z wieloma bardzo ekscytującymi globalnymi markami bukmacherskimi. Słusznie postrzegają F1 jako ogromną szansę”[/quote],  powiedział w oświadczeniu przewodniczący ISG, Tony Ragan.

Liberty Media, właściciel F1, a także partnerzy w zakresie danych i praw medialnych będą pracować z informacjami pochodzącymi bezpośrednio z wyścigów, aby umożliwić rozwój rynków zakładów live podczas Grand Prix.

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *