Pierwsze eSportowe MŚ w piłce nożnej

Esports India, czołowy członek Global Esports Federation, ogłosił pierwsze w historii Online National Freestyle Football Championship.

Zawody te zostaną zorganizowane we współpracy z Football Freestyle India. Rejestracja do turnieju ruszyła 8 listopada, a do zawodów zgłosiło się ponad 200 piłkarzy. Konkurs będzie się odbywał wirtualnie z transmisjami na żywo na YouTube i Facebooku.

„Esports India stwarza dla Football Freestyle wspaniałą okazję do pokazania swoich największych talentów na szczeblu krajowym. ESPORTS INDIA jest pierwszym członkiem Global Esports Federation, który podjął taką inicjatywę, aby wprowadzić sport na platformę internetową i nie możemy się doczekać, aż sportowcy zaprezentują swój talent światu ”- powiedział Amit Gaikwad, prezes.

Doświadczeni zawodowi freestylerzy, tacy jak Archis Patil, czołowy indyjski freestyler w piłce nożnej, wraz z innymi cenionymi zawodnikami, dołączyli do cenionego zespołu sędziów biorących udział w tych zawodach. Alankar Tambe i Monish Nikam, którzy są również posiadaczami rekordu świata wpisanego do Księgi Rekordów Guinnessa, udzielają swojej wiedzy i zachęty wszystkim uczestniczącym sportowcom.

„Esport był podstawą do stworzenia największych turniejów freestyle online w piłce nożnej, dając wielu sportowcom szansę zaprezentowania swoich umiejętności w domu. Dzięki tej platformie internetowej Global Esports Federation podjęła kluczowy krok w tworzeniu kamienia węgielnego dla wielu początkujących sportowców. To doskonała okazja, aby pokazać nam, co masz i reprezentować swoją pasję ”- powiedział Archis Patil.

Zwycięzcy otrzymają nagrodę pieniężną oraz medale wraz z certyfikatami uczestnictwa dla wszystkich, którzy wezmą udział w konkursie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.