Pełne zieleni i sportowych akcentów biuro polskiego bukmachera

STS

Duża ilość zieleni, wykończenia z naturalnego drewna, liczne odwołania do piłki nożnej, a także sala konferencyjna nawiązująca do Stadionu Narodowego – tak można podsumować aranżację nowego warszawskiego biura STS, której realizacji podjął się Tetris.

Za projektem i realizacją nowego warszawskiego biura STS stoi firma Tétris, która wykonała je w modelu Design & Build. W zakresie prac leżał zarówno projekt koncepcyjny i projekty wykonawcze, jak i realizacja prac budowlanych. Tétris wykonał także logotyp firmy znajdujący się na dachu budynku, w którym zlokalizowane jest biuro.

Na 350 mkw. przestrzeni zaprojektowane wnętrza typu open space, oddzielne gabinety, salki konferencyjne, a także kuchnię oraz budki telefoniczne. Największa z sal konferencyjnych swoim wystrojem nawiązuje do Stadionu Narodowego: na podłodze położono zieloną wykładzinę przypominającą piłkarską murawę, a biały stół z czerwonymi krzesłami odzwierciedla kolory flagi Polski (i kolorystykę elewacji „Narodowego”). Ścianę zdobi grafika z gwiazdami polskiej reprezentacji.

Również mniejsze salki urządzono w sportowym klimacie: znajdziemy tutaj pokój dedykowany hiszpańskiemu klubowi FC Barcelona (z oprawionymi w ramki koszulkami gwiazd „Barcy”) czy salę polskiej Ekstraklasy. Sportowy klimat biura doskonale wpisuje się w wizerunek marki STS.

Całość czytaj + FOTO na: propertydesign.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *