Paysafecard alternatywą na płatności w grach online

Gotówka w Internecie już istnieje już w 43 krajach. W 2016 r. ponad 100 milionów transakcji przy użyciu kart przedpłaconych zostało zrealizowanych dzięki stale zwiększającej się liczbie nowych klientów Paysafecard. To daje wynik ponad 190 transakcji na minutę!

Ten wzrost transakcji z nowymi klientami przyniesie korzyści również partnerom Paysafecard, obiecuje prezes Paysafe card Udo Müller: „Pozostawiamy rok 2016 daleko z tyłu, w tym  roku możemy zrobić jeszcze więcej, aby zbudować sieć dystrybucyjną, wejść na rynki pozaeuropejskie i wygrać z naszymi innowacyjnymi produktami w 2017 r. ”

Paysafecard nadal obserwuje silny wzrost na nowych rynkach, takich jak Ameryka Łacińska (LATAM), a także kraje Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej (MENA). Kraje takie jak Kuwejt, Arabia Saudyjska, Argentyna i Peru wykazały nadspodziewanie duży potencjał. Te regiony mają dość silne powinowactwo w stosunku do środków pieniężnych (żywa gotówka), a wiele osób nie posiada nawet  konta bankowego, a jeszcze mniej posiada kartę kredytową. Są to idealne warunki dla prepaidowego rozwiązania, takiego jak Paysafecard.

Czytaj dalej na e-play.eu

Zarejestruj się w LVBET i odbierz BONUS do 100 PLN

728x90 100% az do 100PLN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.