Współpraca MansionBet z Newcastle United

MansionBet, operator gier hazardowych online, kontynuuje wspieranie angielskiego futbolu, potwierdzając, że stanie się oficjalnym brytyjskim partnerem Newcastle United w ramach nowej dwuletniej umowy.

Porozumienie, podpisane przez SEM Global, pozwoli na korzystanie z terminali do zakładów sportowych firmy MansionBet na stadonie St James 'Park. Operator będzie również starał się nawiązać współpracę z fanami Toon i będzie ściśle współpracować z klubem, aby zbudować relacje z wiernymi fanami klubu.

Karel Manasco, dyrektor generalny MansionBet, powiedział: „Cieszymy się, że dodaliśmy Newcastle do naszego rosnącego portfolio sponsoringu, aby zwiększyć nasz zasięg w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Mamy plan działania, który przyniesie korzyści zarówno klubowi, jak i fanom. ”

MansionBet zaoferuje również fanom The Magpies szansę na wytypowanie prawidłowego wyniku i pierwszego strzelca. Zwycięzca konkursu zdobędzie nagrody pieniężne, udział w treningu zespołu, czy spotkanie z graczem.

Operator jest od jakiegoś czasu obecny w Premier League, sponsorując takie kluby jak Tottenham Hotspur, Manchester City, Crystal Palace, a także jest oficjalnym Partnerem AFC Bournemouth piąty rok z rzędu.

Dale Aitchison – szef działu handlowego w Newcastle United dodał: „Jesteśmy zachwyceni mogąc powitać MansionBet w naszej rodzinie partnerów. MansionBet ma udokumentowane osiągnięcia, jeśli chodzi o sponsoring piłkarski, cieszymy się na współpracę z nimi i dostarczanie fantastycznych usług bukmacherskich naszym fanom w każdej kolejce ”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.