Parimatch podpisał dwuletnią umowę partnerską z La Liga

Parimatch podpisał dwuletnią umowę partnerską z La Liga w ramach umowy, która pozwoli jej stać się oficjalnym partnerem ligi we Wspólnocie Niepodległych Państw (WNP).

 

Zgodnie z warunkami umowy, która obejmuje możliwość przedłużenia o rok, Parimatch będzie oficjalnym partnerem bukmacherskim La Liga w 15 terytoriach w regionie WNP. Ponadto wszystkie wydarzenia organizowane przez La Liga w regionie będą miały branding Parimatch, zgodnie z lokalnymi pozwoleniami, a marketing będzie widoczny w meczu wyjazdowym Atletico Madryt, FC Barcelony i Realu Madryt.

 

Dmitriy Sergeev, CEO Parimatch CIS, skomentował: „Ta współpraca jest strategicznie ważna dla Parimatch i stanowi dla nas okazję, aby dotrzeć do lojalnych fanów jednej z najpopularniejszych lig piłkarskich na świecie, której gracze to jedni z najbardziej rozpoznawalnych zawodników globu.

 

„Dzięki tej umowie świadomość naszej marki wzrośnie nie tylko na naszych kluczowych rynkach w WNP, ale także na poziomie globalnym. La Liga podziela nasze zaangażowanie w doświadczenie fanów, więc ta współpraca jest dla nas fantastycznym rozwiązaniem ”.

 

Ponadto Parimatch uzyska dostęp do wszystkich logo La Liga, emblematów, znaków towarowych i praw do wizerunku siedmiu aktywnych graczy, które będą używane w materiałach marketingowych. Ponadto dwie legendy La Liga będą wspierać Parimatch PR i wydarzenia marketingowe oraz pojawią się w kampaniach reklamowych Parimatch TV w regionie WNP.

 

W przyszłości Parimatch będzie miał również dostęp do biletów na mecze La Liga, które będzie mógł oferować jako nagrody i zachęty dla swoich graczy.

 

Oscar Mayo, dyrektor ds. Biznesu, marketingu i rozwoju międzynarodowego w La Liga, dodał: Silne partnerstwa lokalne są kluczem do nawiązania głębszych relacji z naszymi fanami i zwiększenia naszej globalnej obecności.

 

„W krajach WNP liczba obserwujących wzrosła znacznie w ostatnich latach, tworząc publiczność chętną do zbliżenia się do naszej konkurencji. Parimatch podziela naszą ambicję tworzenia światowej klasy rozrywki i jest idealnym partnerem, z którym możemy kontynuować ten rozwój w całym regionie ”.

 

Umowa obejmuje Afganistan, Armenię, Azerbejdżan, Białoruś, Estonię, Kazachstan, Kirgistan, Łotwę, Litwę, Mołdawię, Rosję, Tadżykistan, Turkmenistan, Ukrainę i Uzbekistan.

 

Tamara Babits, dyrektor ds. Rozwoju biznesowego Parimatch CIS, podsumowała: „W Parimatch kierujemy się naszą pasją do sportu i rozrywki, więc czy jest lepszy partner niż jedna z najpopularniejszych lig piłkarskich na świecie.

 

„Jesteśmy tak podekscytowani, że nasza marka będzie teraz dzielić pole gry z niektórymi z największych graczy w dzisiejszym sporcie. Będziemy ciężko pracować, aby wspólnie budować obecność obu marek we WNP ”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.