Paddy Power z ofertą zakładów przez Facebook Messenger

Chociaż koncentrujemy się na rynku polskim, od czasu do czasu zaglądamy na to co dzieje się za granicą, by przyjrzeć się nowościom i trendom branżowym. Przed kilkoma dniami Paddy Power poinformował swoich użytkowników, że poprzez wykorzystanie specjalnego chatbota umożliwi obstawianie zakładów przez aplikację mobilną Facebook Messenger.

Narzędzie pozwala zalogować się na konto zakładów Paddy Power za pośrednictwem aplikacji, a także umożliwia sprawdzenie swojego salda i historii zakładów. Klienci Paddy Power mogą napisać wiadomość zawierającą szczegóły dotyczące zakładu, które chcą postawić, a platforma Onionsack wykona transakcje w ich imieniu.

Gracze mogą również odbierać spersonalizowane aktualizacje sportowe za pośrednictwem powiadomień push, a także korzystać z filmów, blogów i podcastów Paddy Power.


„Wiemy, że nasi klienci uwielbiają aplikacje na telefony komórkowe, dzięki czemu ChatBot na Facebooku Messenger jest oczywistym pierwszym krokiem dla tego narzędzia. 
Prawie wszyscy klienci Paddy Power są na Facebooku, a teraz z łatwością mogą postawić zakład poprzez aplikację Facebook Messenger. Nasi użytkownicy będą mogli poprosić o kursy i otrzymywać powiadomienia o pushach dostosowane do własnych preferencji, jak również cieszyć się codzienną ofertą Paddy Power”. – powiedział Michael Healy, dyrektor produktu w Paddy Power 

„Ze względu na to, że niemal cały świat związany jest z Facebookiem logicznym krokiem jest umożliwienie klientom złożenia zakładu za pomocą aplikacji Messenger. Nasz innowacyjny bot transakcyjny pozwala to zrobić, zapewniając graczom jeszcze łatwiejszy sposób zakładania się przez komunikatory internetowe. Spodziewamy się, że w najbliższej przyszłości kolejni bukmacherzy pójdą podobną drogą.” – dodał Jonathan Power, prezes firmy Onionsack

Na początku maja Totolotek S.A. we współpracy z firmą Betegy uruchomił narzędzie, które potrafi błyskawicznie podać użytkownikowi portalu społecznościowego przewidywania dotyczące rezultatów meczów piłkarskich oraz statystyki konkretnych drużyn na polskim Twitterze – TTbot.

About Author

1 thought on “Paddy Power z ofertą zakładów przez Facebook Messenger

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *