Ostatni moment na zgarnięcie nagród

Turniej Esportowy w LV BET rozpoczął się 17 lutego i potrwa do 15 marca. Niemniej, 25 lutego w Katowicach rozpocznie się największe wydarzenie esportowe w Polsce.

Specjalnie z tej okazji LV BET przygotował dla fanów esportu turniej, w którym do wygrania poza atrakcyjnymi bonusami do zgarnięcia jest również sprzęt gamingowy!

Typuj zmagania w CS:GO, Dota 2, Starcraft, Starcraft 2, LoL, Warcraft oraz King of Glory i zbieraj punkty do klasyfikacji.

Gracze którzy osiągną najlepsze wyniki TOP10 zostaną nagrodzeni sprzętem gamingowym

Dla najlepszego typera przewidziana jest nagroda w postaci komputera G4M3R 500 i5 o wartości 5000 PLN oraz sprzęt komputerowy!

W konkursie bierzesz udział stawiając zakłady na wydarzenia esportowe za minimum 10 PLN. Punkty do klasyfikacji będą naliczane w następujący sposób:

  • Punkty za wygrane zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji
  • Punkty za przegrane zakłady: stawka x ilość selekcji

Kupony muszą składać się jedynie z selekcji na wydarzenia esportowe.

Aby zapewnić jeszcze więcej emocji i nagrodzić aktywną grę, w połowie czasu trwania turnieju 10 graczy, którzy znajdą się najwyżej w rankingu, otrzyma dodatkowe bonusy.

Ranking Bonusowy (aktualizowany w poniedziałki oraz czwartki):

  • Bonusy zostaną dodane w dniu 2.03.2020 za punkty zdobyte w okresie 17.02 0:00 – 1.03 23:59.

Nagrody rzeczowe zostaną wysłane graczom po uprzednim kontakcie mailowym i potwierdzeniu przez wszystkich laureatów nagród chęci ich odbioru.

Promocja dotyczy zakładów zawartych na stronie lvbet.pl na wszystkie selekcje z oferty esportu (CS:GO, Dota 2, Starcraft, Starcraft 2, LoL, Warcraft oraz King of Glory) dostępne w ofercie w trakcie trwania promocji: od 17.02.2020 godz. 0:00 CET do 15.03.2020 godz. 23:59 CET.

Więcej informacji na temat promocji znajdziecie TUTAJ!

Zarejestruj konto gracza w LV BET już teraz i walcz o nagrody!

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

e-play

Archiwa