ORYX Gaming jako pierwsze zainteresowane wejściem na rynek niemiecki

ORYX Gaming, spółka należąca do Bragg Gaming Group, ogłosiła, że ​​jej platforma jest w pełni przygotowana do wejścia na rynek niemiecki.

 

Zawartość stron serwisu zostały dostosowane do bycia w pełni zgodnymi z najnowszymi wytycznymi dotyczącymi niemieckiego okresu przejściowego, wprowadzonymi, przed oficjalnym otwarciem rynku w przyszłym roku.

 

Serwis posiada w swojej ofercie automaty RGS, w tym ponad 100 gier od jej wyłącznych partnerów RGS, GAMOMAT, Kalamba Games, Giveme Games, Golden Hero i Peter & Sons,

 

Nowe przepisy, które obejmują funkcję sprawdzania rzeczywistości, maksymalną wygraną, pięciosekundowe odstępy między spinami, miesięczne limity wpłat i maksymalne limity stawek w połączeniu z usunięciem automatycznej gry i progresywnych jackpotów, zostały wprowadzone w celu dalszego promowania odpowiedzialności społecznej i minimalizacji zagrożeń związanych z hazardem.

 

ORYX obsługuje rynek niemiecki od 2013 roku na licencji Schleswig Holstein, zapewniając platformę iGaming i usługi dostarczania treści dla głównych niemieckich operatorów, takich jak OnlineCasino Deutschland i Hyperino. Platforma i dostawca treści są zatem dobrze zorientowani w kraju i oczekują przyszłego rozwoju rynku w nowych warunkach regulacyjnych.

 

ORYX jest licencjonowany przez Malta Gaming Authority (MGA) i Romanian National Gambling Office (ONJN), a jego zawartość jest certyfikowana lub zatwierdzona w 18 głównych jurysdykcjach.

 

Matevz Mazij, dyrektor zarządzający ORYX Gaming, powiedział:

„Zgodność z przepisami, regulacje i odpowiedzialny hazard znajdują się w centrum naszej podstawowej oferty produktów i dlatego jesteśmy jednymi z pierwszych dostawców na rynku niemieckim, którzy mając platformę i znaczną część treści są w pełni zgodnymi z niemieckimi wytycznymi dotyczącymi okresu przejściowego.

 

„Z niecierpliwością czekamy na wykorzystanie naszego zebranego doświadczenia i zrozumienia niemieckich wymogów prawnych oraz współpracę z naszymi partnerami, aby pomóc im osiągnąć lepsze wyniki na tym ekscytującym i rozwijającym się rynku”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *