Oddsring kolejnym bukmacherem uciekającym z rynku…

Ostatnie dni marca przynoszą kolejne smutne wieści dla polskich graczy bukmacherskich o firmach opuszczających nasz rynek. Dzisiaj do grona firm kończących z dniem 31 marca obsługę użytkowników z Polski dołącza Oddsring.

„Z nieskrywanym żalem informujemy, że w związku z planowanymi zmianami w systemie prawnym,  wraz z końcem marca będziemy zmuszeni zamknąć konta wszystkich graczy zamieszkałych na terenie Polski. Do tego czasu nasz serwis pracuje bez zmian, a wszystkie postawione zakłady są ważne i będą rozliczone normalnie.

Jeśli na Twoim koncie gracza znajdują się dostępne środki, prosimy o wypłacenie ich przed 31.03.2017, gdyż tego dnia będziemy musieli zamknąć wszystkie polskie konta.

Przypominamy, że wszystkie warunki obrotu bonusów muszą zostać wypełnione przed końcem marca, gdyż zamykając konta graczy będziemy zmuszeni dezaktywować także wszystkie bonusy. Dotyczy to także nieuwolnionych bonusów powitalnych oraz lojalnościowych, które uwalniane są systemowo, a nasza Obsługa Klienta nie ma możliwości ich manualnego odblokowania.

W razie pytań prosimy o kontakt z naszą Obsługą Klienta pod adresem [email protected].

Pragniemy serdecznie podziękować za czas spędzony wspólnie z nami i mamy nadzieję, że spotkamy się jeszcze w przyszłości.

Z poważaniem,
Zespół Oddsring”

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *