Nowy termin wystawy iGB Live w Amsterdamie

Chcemy przekazać najnowszą aktualizację terminu tegorocznej wystawy iGB Live, która odbędzie się w nowym terminie 22 – 25 września 2020 r. w Amsterdamie.

Jak wiecie, obecna bieżąca sytuacja z COVID-19 spowodowała, że ​​wiele wydarzeń handlowych na całym świecie zostało anulowanych lub przełożonych, powodując ogromne zakłócenia dla klientów, organizatorów wydarzeń i firm na całym świecie na tak wielu poziomach. Mając to na uwadze i wiedząc, że wszyscy potrzebują czasu, aby zrozumieć, jak najlepiej zareagować na tę rozwijającą się sytuację, organizatorzy postanowili przenieść termin wystawy na wrzesień, ponieważ organizując w lipcu to wydarzenie, patrząc na bieżące światowe zawirowania, termin lipcowy był obecnie mało prawdopodobny.

Decyzja o przeniesieniu iGB ​​Live! na wrzesień oznacza, że ​​można już teraz zaplanować spotkania, aby nie tylko budować i wspierać przyszły sukces naszej branży online, ale także scementować wspólnotę, w której zawsze jesteśmy jako branża. Miejmy nadzieję, będziemy już niedługo świętować koniec tego burzliwego czasu, razem z przyjaciółmi, współpracownikami i partnerami biznesowymi.

Jeśli jesteś klientem, którego stoisko jest zarezerwowane na wystawę, menedżer konta iGB skontaktuje się z Tobą, aby potwierdzić następne kroki i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Alternatywnie, jeśli już zarejestrowałeś się w iGB Live! jako gość nie musisz się ponownie rejestrować – organizatorzy mają cię na  liście rejestracji wstępnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.