Nowy produkt na rynku – Pay N Play

Pay N Play to innowacyjny produkt, który pozwala użytkownikom od razu rozpocząć grę za pomocą jednego szybkiego depozytu w banku online.

Play N Play łączy trzy istniejące produkty Trustly, ale tego jest o wiele lepszy. Produkt ten przewidziany jest zarówno dla nowych firm, jak również dla istniejących.

Jednym z modeli Pay N Play jest Pure Trustly – jedyna metoda rejestracji i płatności. Gracze mogą rozpocząć grę od razu po złożeniu depozytu. Gdy użytkownik opuszczą witrynę i wróca później, ich poprzednie saldo będzie natychmiast dostępne po weryfikacji przez bank internetowy. Wypłaty są natychmiast realizowane z na konto bankowe gracza bez żadnych dodatkowych informacji.

Z kolei w wersji hybrydowej Trustly znajduje się obok innych metod rejestracji / logowania i płatności. W przeciwieństwie do modelu Pure, nie ma funkcji „Wznów grę”, więc powracający gracze muszą się zalogować, dokonać wpłaty lub wpisując nazwę użytkownika i hasło. Dokonując wypłaty za pomocą Trustly, gracze muszą również zalogować się do swojego banku internetowego za pośrednictwem iframe Trustly.

Poniżej przedstawiam podstawowe informacje jak działa Pay N Play od strony gracza:

  1. Wejdź na stronę, która współpracuje z Pay N Play.
  2. Zainicjuj depozyt wybierając bank.
  3. Dokończ proces wpłaty, logując się do banku.
  4. Właśnie się zarejestrowałeś i możesz rozpocząć grę.
  5. Jeśli chcesz dokonać wypłaty kliknij odpowiedni przycisk (najczęściej „wypłata”).
  6. Wpisz kwotę wypłaty
  7. Twoje wygrane trafiają właśnie na Twoje konto bankowe, z którego dokonałeś wpłaty.

Zapomnij o wszystkim, co myślałeś o grach online. Pay N Play oferuje bezproblemową grę, bez długiego czasu rejestracji. Bez oczekiwania na wypłatę.

Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.