Nowy operator chce zrewolucjonizować rynek

Nowy operator internetowych zakładów sportowych VSODDS.BET rozpoczął działalność i obiecuje zrewolucjonizować branżę, oferując wiodące na rynku kursy dla „doświadczonych” konsumentów.

VSODDS.BET, który jest licencjonowany na karaibskiej wyspie Curaçao, zapewni tylko przedmeczowe, ustalone kursy dla graczy na głównych rynkach na całym świecie.

VSODDS.BET rozpoczął działalność z zamiarem zakłócenia rynku, a założyciel Dalius Dabashinskas powiedział, że skupi się na regulowanych rynkach w całej Europie, a także na Wspólnocie Niepodległych Państw.

[quote style=”1″ ]„Vsodds.bet polega na oferowaniu graczom najlepszych kursów na rynku. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych handlowców łączy sztukę bukmacherstwa z najnowocześniejszymi źródłami danych, aby zaoferować naszym graczom kursy bardziej konkurencyjne od naszych rywali.”[/quote] – zapewnia Dabashinskas

VSODDS.BET oferuje kursy i rynki w szerokim spektrum sportów, w tym w piłce nożnej, tenisie, golfie, koszykówce, Formule 1, futbolu amerykańskim, hokeju na lodzie i piłce ręcznej, a kolejne zostaną dodane w nadchodzących miesiącach.

Gracze mogą dokonywać wpłat i wypłat za pośrednictwem wszystkich głównych pośredników płatności, w tym karty debetowej i kredytowej, karty Visa i Mastercard, Skrill i przelewu bankowego, bez ponoszenia żadnych opłat. VSODDS.BET również obiecuje graczom „superszybkie” transakcje.

Dabashinskas wierzy, że VSODDS.BET może znaleźć właściwą równowagę między dostarczaniem graczom wartości dodanej, a jednocześnie równoważeniem ryzyka firmy.

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *