Nowy numer MAGAZYNU E-PLAY już dostępny

Z przyjemnością informuję Szanownych Czytelników, że po 7 latach przerwy postanowiłem wskrzesić branżowy miesięcznik jakim jest MAGAZYN E-PLAY.

Mimo, że sytuacja hazardu w Polsce jest obecnie bardzo trudna i nie daje zbyt dużo możliwości uprawiania jego zarówno przez organizatorów jak i graczy, doszedłem do wniosku że jest to najlepszy czas na prezentowanie innych niż newsy treści w formie Magazynu.

Jest on wydany tylko w wersji elektronicznej, co niewątpliwie poszerza propagację treści a także w dobie przechodzenia wszelkich działań hazardowych do internetu, daje możliwości promocyjne dla firm pragnących z naszą Redakcją współpracować.

Będziemy starali się w kolejnych magazynach poruszać tematy interesująca zarówno profesjonalistów jak i laików, chcących w treściach tu publikowanych poszerzać wiedzę o tych zagadnieniach.

Z przyjemnością przyjmujemy każdą krytykę a także pomysły na tematy jakie powinniśmy poruszać, tak aby Magazyn był formą interakcji z rynkiem.

Będziemy starać się publikować treści tworzone przez branżowych zawodowców i osoby mające widzę, która podana w przystępnej formie przybliży ciekawe zagadnienia.

Magazyn będzie dostępny na www.issuu.com a ten numer można ściągnąć TUTAJ

Zapraszamy do lektury nowego Magazynu E-PLAY wszystkich czytelników naszych portali

Iwo Bulski

WYDAWCA E-PLAY

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *