Nowy gracz na rynku bukmacherskim w Polsce

Zbigniew Benbenek

Totalbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. otrzymała zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych w punktach naziemnych w Polsce.

To już dziewiąta spółka, która może legalnie w Polsce urządzać naziemne zakłady wzajemne. Spółka Totalbet jest własnością Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, które są kontrolowane przez Zbigniewa Benbenka – biznesmena od lat związanego z branżą hazardową a także medialną.

2 thoughts on “Nowy gracz na rynku bukmacherskim w Polsce

  1. Czy to jest jakiś żart ?!?! Gość który ma tak brudną przeszłość , możliwe tylko w Polsce . Zamiast renomowanych bukmacherów otrzymujemy jakieś rumuńskie podmioty o których nikt nigdy nie słyszał. Kilka lat temu przesłuchiwany w sprawie afery hazardowej , a teraz bez żadnych problemów może zrobić kolejną. Sam nazywał się pianistą i jak widać dalej sporo osób tańczy do muzyki którą gra. Nigdy nie pojmę tego toku rozumowania rządzących , zamiast wybierać osoby znające się na rzeczy i mające w tej dziedzinie wykształcenie to wybiera się kolegę od kielicha. Musi minąć kilkanaście lat , aby ludzie którzy byli przyzwyczajeni do łapówek , układów odeszli z tego świata . Niestety są i będą oni nietykalni, a cierpi na tym każdy chcący być uczciwym .

    Pozdrawiam

    1. Też nie rozumiem tego całego gównianego bałaganu związanego z zakładami. Wypuszczają jakieś kompletne dna na rynek, narażają obywateli na utratę środków przez złodzieja-założyciela, a ponadto renomowane firmy w Europie nazywają szarą strefą i nielegalnymi. Nielegalne to one są w oparciu o to gówno, które jakiś ministerek bez szkoły napisał, gdzie wypracowania dzieci w podstawówce mają więcej sensu.
      Unibet, bwin i parę innych solidnych firm od razu ustawiło się w kolejce po pozwolenie, to lepiej dać noname’owi…. CHORE….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.