Nowy bukmacher PZBUK już działa online

Dzisiaj został uruchomiony kolejny serwis bukmacherski pod nazwą PZBUK w sieci online. Administratorem serwisu jest Cherry Online Polska sp. z o.o. posiadający zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet na podstawie Decyzji Ministra Finansów z dnia 28 czerwca 2018 r. (znak: PS4.6831.26.2017) na okres 6 lat.

Długo oczekiwana z wieloletnią tradycją marka dużego międzynarodowego operatora firmy Cherry dotarła do Polski. Cherry nie jest anonimową firmą na światowym rynku hazardowym. Początki tego operatora sięgają lat sześćdziesiątych. Właśnie wtedy twórcy firmy Bill Lindwall i Rolf Lundstrom stworzyli pierwsze restauracje z możliwością gry na automatach hazardowych pod nazwą Restaurang Rouletter AB.

Po kilku latach rozwoju panowie Lindwall i Lundstrom zdecydowali się połączyć siły ze swoim konkurentem formą Roulettekonsult i Spelautomater AB. Dzięki tej fuzji firma rozrosła się w swoim zasięgu do skali krajowej, niedługo potem zmieniając nazwę na Cherry. Są właścicielami udziałów bądź całkowitymi takich uznanych marek z branży gier jak: NetEnt, Yggdrasil Gaming czy XCaliber. W 2003 roku Cherry przejęło kolejnego znanego w Polsce operatora, czyli firmę Betsson a w 2016 roku przejęło doskonale znanego w Polsce operatora ComeOn.

Nowa marka i nowy operator będzie na pewno sprawcą dużego zamieszania i zmian na rynku, wiedza i doświadczenie jest tu bowiem kluczowe nie wspominając o środkach przeznaczonych na reklamę i marketing nowego brandu.

Czekamy na kolejne ciekawe kroki i decyzje biznesowe, które mogą ten rynek poruszyć i sprawić jego kolejną ewolucję.

Strona pod którą ten nowy bukmacher prezentuje swoje typy i możliwość zawierania zakładów ma następujący adres – www.pzbuk.pl

Redakcja E-PLAY życzy nowemu operatorowi powodzenia na polu legalnej działalności w Polsce.

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *