Nowy bonus na start w Fortunie!

Warto poinformować, że od wtorku, 7 lipca 2020, w Fortunie dostępny jest nowy „bonus na start”. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

 

Fortuna zdecydowała się podwyższyć wartość swojego bonusu. Teraz nowi gracze będą mogli odebrać w Fortunie, na start, niemal dwukrotność dotychczasowej wartości – w sumie aż 2220 PLN.

 

Szczegóły poniżej:

 

  • Zakład bez ryzyka do 200 PLN (przedtem standardowo do 100 PLN)

Załóż konto internetowe, a Twój pierwszy kupon będzie „Zakładem bez ryzyka”. Jeżeli wygrasz, otrzymasz swoją wygraną. Jeżeli przegrasz, zwrócimy Ci wkład za kupon aż do 200 PLN. Aby wykorzystać bonus w pełni, należy postawić pierwszy kupon za 227 PLN.

 

  • Bonus od depozytu do 2000 PLN (przedtem standardowo do 1000 PLN)

Zaakceptuj bonus, a następnie w ciągu 3 dni wpłać swój pierwszy depozyt. Następnie, w czasie 4 dni od wpłaty, postaw swój pierwszy zakład.

W ciągu 30 dni zagraj łącznie za sumę wynoszącą czterokrotność pierwszej wpłaty (jeżeli wpłaciłeś 50 PLN, zagraj za łączną sumę 200 PLN). Zaliczane są kupony z min. 3 zdarzeniami i minimalnym kursem całkowitym 1.60.

Po spełnieniu powyższych warunków otrzymasz bonus w wysokości swojego pierwszego depozytu (maksymalnie 2000 PLN).

 

  • Freebet 20 PLN

Dokonaj pełnej rejestracji, a otrzymasz od nas 20 PLN w postaci 2800 punktów lojalnościowych FKP. Punkty FKP możesz wymieniać na zakłady lub specjalne bonusy w e-shopie Fortuny.

 

Zarejestruj konto gracza w Fortunie, klikając w ten link i ciesz się nową ofertą!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.