Nowy ambasador LV Bet

Były zawodnik organizacji Virtus.pro Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski został nowym ambasadorem legalnego bukmachera LV Bet.

Polak, to zawodnik e-sportowy w grach serii Counter-Strike. Były reprezentant takich formacji jak ESC Gaming, Universal Soldiers czy Virtus.pro.

Jarząbkowski, zwyciężył oficjalnie w 43 turniejach, a także wielokrotnie otrzymał wyróżnienie miejscem w czołowej dwudziestce wśród najlepszych zawodników roku, według popularnego serwisu HLTV.org.  Można zatem się spodziewać, że „pashaBiceps” będzie odpowiedzialny za promowanie esportu dla marki LV Bet. Biorąc pod uwagę fakt, że bukmacher ten od jakiegoś czasu rozszerza ofertę i stara się promować tą dyscyplinę, angaż Jarząbkowskiego pozwoli na wzmocnienie rozpoznawania marki LV Bet w sieci oraz wśród kibiców interesujących się esportem.

Fani Jarka z pewnością mogą spodziewać się wielu wspólnych aktywności marketingowych obejmujących między innymi media społecznościowe, jak również stricte dedykowanych promocji oraz niestandardowych działań marketingowych, zarówno online, jak i offline.

Jak już wspomnieliśmy, bukmacher ten bardzo duży nacisk kładzie na ofertę zakładów na esporty, a od września uruchomił specjalną sekcję poświęconą tej dziedzinie. Dodatkowo, kibice mogą śledzić niektóre rozgrywki poprzez strumień „na żywo” i korzystać z dedykowanych mediów społecznościowych, które dotyczą sportów elektronicznych.

Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.