Nowi ambasadorzy TOTALbet esport

Jeden z najmłodszych bukmacherów na polskim rynku bardzo mocno angażuje się w ostatnim czasie w esport. Tym razem TOTALbet pozyskał nowych ambasadorów związanych z grami komputerowymi.

„Kubik”, a właściwie Jakub Kubiak (na zdjęciu z lewej), to były profesjonalny zawodnik Counter-Strike: Global Offensive. Występował między innymi w takich organizacjach jak noMERCY oraz Alsen Team. Po zakończeniu kariery zawodniczej został trenerem oraz komentatorem esportowym. Pracuje również jako analityk w organizacji Virtus.pro.

Maciej Żuchowski „Morgen” jest jednym z najbardziej doświadczonych komentatorów esportowych w Polsce. Związany ze sceną Counter-Strike’a od początków jej kształtowania. Komentował najważniejsze wydarzenia sceny CS:GO. Razem tworzą znany i lubiany duet komentatorów, tzw. casterów.

TOTALbet wspólnie z ambasadorami zaplanował wiele aktywności w serwisach Facebook, Twitter i Youtube. Operator skorzysta z wiedzy i doświadczenia Kubika i Morgena, analizując szanse zespołów przed najważniejszymi meczami. Ambasadorzy zaangażują się w tworzenie zakładów specjalnych na wydarzenia esportowe. Nie zabraknie też konkursów z gamingowymi nagrodami.

źródło: totalbet.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.