Nowa twarz forBET

Przedstawiamy TURBO WZMOCNIENIE forBETu! Nowym członkiem drużyny został Bartek Ignacik – nowy Ambasador zapewni Klientom mnóstwo ciekawych akcji promocyjnych.

Bartek od 2008 roku związany jest ze stacją Canal + Sport, gdzie znamy go z roli reportera meczów Ekstraklasy oraz komentowania tenisa. Prawdziwą wizytówkę dziennikarza stanowi jednak autorski cykl „Turbokozak”. Jeden z najbardziej unikatowych formatów w historii polskiej telewizji sportowej cieszy się ogromną popularnością wśród fanów piłki nożnej i nie tylko. Co tydzień najbardziej rozpoznawalne osoby ze świata futbolu, sportu czy telewizji stają do technicznych wyzwań, które mają udowodnić, że to właśnie oni zasługują na tytuł „Turbokozaka”. Startujący w roli jednego z materiałów programu „Liga + Extra” segment doczekał się dzisiaj osobnego czasu antenowego: autorski program Bartka Ignacika możecie oglądać w każdą niedzielę od 22:00 na antenie Canal+ Premium!

Gotowa propozycja AKO w postaci TurboKuponu, dedykowany zakład z podwyższonym kursem TurboKurs i wreszcie KOZACKA OFERTA! Wyczekujcie wyjątkowych propozycji na profilu TT naszego Ambasadora oraz na naszych kanałach w mediach społecznościowych. Mamy nadzieję, że obecność Bartka Ignacika w szeregach forBET zagwarantuje naszym Klientom TURBO WYGRANE i w konsekwencji miano bukmacherskich Turbokozaków!

forBET to marka o ugruntowanej pozycji, która mocno wpisała się w rynek polskich, legalnych zakładów bukmacherskich i zdobyła zaufanie tysięcy graczy.  Od początku swojej działalności forBET aktywnie wspiera polski sport. Bukmacher jest sponsorem takich podmiotów jak: ŁKS Łódź, Raków Częstochowa, Arka Gdynia, Polski Związek Tenisowy, reprezentacja Polski Amp Futbol, Runmageddon, Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej, fundacja Warsaw Sports Group, szereg klubów z niższych lig oraz drużyny e-sportowej x-kom AGO.

Za 2019 rok forBET otrzymał branżowe nagrody za Najlepsze Kursy oraz Najlepszą Aplikację Mobilną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.