Nowa odsłona serwisu LVBET

Kafelkowy interfejs serwisu LVBET jest już przeszłością. Użytkownicy bukmachera mogą korzystać już z nowej wersji serwisu firmy, która jest Oficjalnym Sponsorem Eurovolley 2017. Zdecydowano się na powrót do klasycznych rozwiązań.

Do tej pory interfejs bukmachera postawiony był na tej samej platformie co m.in. EnergyCasino. Kafelkowy układ zdarzeń z jednej strony był innowacją dla graczy, ale wydawał się być nieco bardziej czasochłonny niż klasyczne w tej branży rozwiązania, gdzie zakłady do wyboru znajdują się w lewym panelu strony. Po nieco ponad roku funkcjonowania w tym układzie LVBET zdecydował się na interfejs znany wszystkim użytkownikom ze stron innych bukmacherów. Listę zdarzeń znajdziemy zatem w lewym panelu, w centralnej pojawią się nam kursy do meczów na żywo a w panelu prawnym umieszczone zostały aktualne promocje firmy.

Oczekujemy również nowych platform u innych podmiotów rynkowych. Od kilku miesięcy start nowej strony zapowiada E-Toto. Platformą, z której skorzysta bukmacher ma być SB Tech. Z rozwiązań tej firmy korzystają m.in. 10bet, Comeon, czy Winmasters. Nie powinniśmy się zatem zawieść nową stroną bukmachera E-toto.

Odbierz do 1000 PLN w LV BET na start!

728x90 - 1000 PLN Bonus Powitalny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.