Norweska Eliteserien, Molde – Viking, 20/05/2019, godz: 19:00

Molde będzie miało dobrą okazję do rewanżu po przegranej 3:2 w Kristiansund w poniedziałek wieczorem, kiedy zagrają na Aker Stadion z ekipą Viking. MFK wciąż zajmuje najwyższą pozycję w tabeli, ale ma teraz tyle samo punktów co druga w tabeli drużyna Odd. Mają jednak 100% skuteczność zwycięstw u siebie.

Viking spędził tylko jeden sezon w drugiej lidze norweskiej. Wrócili w tym roku i wyglądają na zdecydowanych pozostać tutaj dłużej niż tylko rok w biorąc pod uwagę ich obiecujące rozpoczęcie sezonu. Trener Bjarne Berntsen może być szczególnie zadowolony z gry defensywnej swoich piłkarzy, ponieważ „De Morkebla” utrzymywali czyste konto w ostatnich dwóch meczach ligowych (bezbramkowy remis ze Stromsgodset i zwycięstwo 3: 0 nad Stabaek).

Czy zatem ekipa Viking jest w stanie powstrzymać fantastyczną linię ataku Molde? Trzeba przyznać, że spisują się oni znacznie lepiej przed własną publicznością. Natomiast przegrali dwa i wygrali jeden z ostatnich trzech meczów wyjazdowych.

Typ:

„1” – @1.40

„Molde FK – czyste konto w 1 połowie + Molde FK – czyste konto w 2 połowie” – @ 1.40 x 1.53 = 2.14

Typer: PK (forBET)