Norwegia, Eliteserien, Molde – Brann, 30/06/2019, godz: 20:00

Przed piłkarzami Molde rodzi się wielka szansa. Prawdą jest, że obecnie znajdują się na szczycie tabeli w Eliteserien, ale dwóch rywali za nimi ma po dwa zaległe do rozegrania. Wygrywając je, mogą pozbawić Molde pozycji lidera.

Ekipa z Molde wygrała 11 z ostatnich 15 meczów i była konsekwentna w tym sezonie w swoich występach. Znaleźli także drogę do siatki przeciwnika dwa lub więcej razy w 12 z 15 ostatnich gier. Drużyna ma także passę siedmiu wygranych w domu i była niepokonana w 18 z ostatnich 20 spotkań. Dodatkowo, strzelili także dwa lub więcej goli w 17 z ostatnich 20 spotkań u siebie. Do tego stracili tylko dwa gole u siebie w ostatnich sześciu występach przed własną publicznością.

Z kolei ekipa Brann przegrała swoje ostatnie wyjazdowe starcie i straciła cztery bramki. Co ważne, przegrali trzy ostatnie spotkania bezpośrednie i dziesięć z ostatnich jedenastu na tym obiekcie.

Co więcej, goście stracili cztery lub więcej bramek w trzech z czterech ostatnich spotkań bezpośrednich, a co ważniejsze, nie wygrali na wyjeździe z Molde w ciągu ostatnich 13 lat.

Typ:

„1” – @1.79

Typer: PK (forBET)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.