Noblebet aktywizuje kibiców Śląska Wrocław

Bukmacher Noblebet, nowy podmiot z branży bukmacherskiej został sponsorem głównym Śląska Wrocław. Sponsor i klub zaplanowali wspólne akcje skierowane do kibiców Trójkolorowych oraz szereg aktywności w mediach społecznościowych.

Zawodnicy Śląska Wrocław po raz pierwszy zagrali w koszulkach z logotypem Noblebet w spotkaniu z Jagiellonią Białystok. Nowy sponsor od tego meczu rozpoczął szersze działania z klubem w ramach współpracy z kibicami.

Aktywizacja fanów sportu jest celem, jaki stawiamy sobie przy organizacji specjalnych akcji z klubami – powiedziała Agnieszka Wójtowicz, prezes Noblebet.

Bukmacher przygotował specjalną promocję dla kibiców, którzy pojawili się na wrocławskim stadionie podczas spotkania z Jagiellonią Białystok Wystarczyło przesłać skan lub zdjęcie biletu i na koncie gracza lądował bonus o wartości 50 złotych. Nagrody były skierowane również do posiadaczy karnetów na mecze Śląska.

Pierwszy mecz w trykotach z logotypem Noblebet był również odpowiednim momentem na zaangażowanie kibiców w mediach społecznościowych. Sponsor przeprowadził konkurs w którym do wygrania były dwie koszulki meczowe Śląska Wrocław. Jedynym warunkiem do wzięcia w nim udziału było poprawne wytypowanie wyniku meczu z Jagiellonią.

Umowa pomiędzy klubem a Noblebet obowiązywać będzie przez trzy sezony, w trakcie których logo marki eksponowane będzie w centralnej części koszulek WKS-u oraz na wszystkich materiałach promocyjnych wrocławskiego klubu.

Jak widać już początek współpracy pomiędzy marką bukmacherską i Śląskiem Wrocław pokazał, że fani dwukrotnego Mistrza Polski z Dolnego Śląska mogą spodziewać się wielu dedykowanych akcji marketingowych dla nich przeznaczonych.

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *