Nawet do 1110 PLN od Otobet!

Dzięki Otobet w łatwy sposób możecie wzbogacić się o ponad pół tysiąca złotych. Wystarczy, że wpłacicie na swoje konto 555 PLN, a automatycznie pojawi się na nim kwota 1110 PLN (555 depozyt + 555 bonus). Do kwoty depozytu dopisany zostanie bonus w takiej samej wysokości. Bonus jest przyznawany tylko jeden raz na osobę, rodzinę, adres zamieszkania, adres email, adres IP. Pamiętajcie, że oferta ma charakter limitowany, więc należy z niej skorzystać jak najszybciej.

Wymagany przed dokonaniem wypłaty obrót wynosi – 9990 PLN (1110×9). Aby zakład został zaliczony do obrotu musi zawierać minimum jedno zdarzenie z kursem 1,9 lub wyższym. Przy czym, aby kupon został zaliczony do obrotu zdarzenie z kursem minimalnym 1,9 musi zostać rozstrzygnięte (jeżeli na takie zdarzenie jest zwrot, to kupon nie zostanie zaliczony do obrotu). Czas na dokonanie obrotu bonusem wynosi 90 dni. Jeżeli warunek obrotu nie zostanie spełniony w wymaganym czasie, kwota z bonusu zostaje odjęta z konta. Szczegóły oferty bonusowej i jej regulamin znajdziecie pod podanym linkiem.

Nadchodzący weekend to kilka hitowych spotkań w czołowych piłkarskich ligach europejskich. Oto najciekawsze kursy od bukmachera Otobet:

FA Cup:
Chelsea Londyn – Manchester City 2,05 – 3,40 – 3,45

Bundesliga:
Bayer Leverkusen – Borussia Dortmund 3,50 – 3,60 – 2,10

Primera Division:
Atletico Madryt – Villarreal FC 1,60 – 3,80 – 7,00

Zarejestruj się w Otobet i skorzystaj z niezwykle atrakcyjnej promocji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.