Napoli – Juventus, 26/01, godz: 20:45, stadion: Stadio San Paolo

Jeszcze w ubiegłym sezonie uznawany byłby za jeden z ważniejszych i ciekawszych meczów w sezonie. Obecnie, za sprawą wątpliwej dyspozycji piłkarzy z Neapolu, będzie to jeden z wielu meczy Serie A.

Faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu będą goście, ponieważ znajdują się aktualnie w bardzo dobrej formie. Juventus wygrał bowiem pięć ostatnich spotkań. Co więcej, ich największa gwiazda, Cristiano Ronaldo także zachwyca w ostatnim czasie. Portugalczyk zdobył w ostatnich dziesięciu spotkaniach aż trzynaście bramek, czym przyczynił się również do ostatnich zwycięstw Juventusu.

Z kolei Napoli, po zmianie trenera, nie zmieniło właściwie nic. Przegrywają jak przegrywali, a na boisku prezentują się miernie. Podopieczni Rino Gattuso zanotowali trzy kolejne porażki na własnym stadionie, a ostatnia poniesiona z Fiorentiną naprawdę wyprowadziła Gattuso z równowagi. Trzeba przyznać, że były trener Milanu ma pecha, gdyż obejmuje zespoły, które są w katastrofalnej formie. Zarówno pod względem formy na boisku, jak i szatni.

Typ:

„2” – 2.05

Typer: PK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *