Napad na bukmachera w Brzegu. Sprawca zabrał 125 tys. PLN

bukmacher

Do zdarzenia doszło w czwartek (13.07) po godzinie 14:00. Nieznany sprawca wszedł do punktu bukmacherskiego w Brzegu, zaatakował pracownicę i zażądał pieniędzy. Sprawa może mieć związek z grupą klientów, którzy dzień wcześniej oraz godzinę przed napadem przegrali pokaźną sumę pieniędzy. 

– Z lokalu skradziono 125 tys. złotych. Prowadzimy w tej sprawie intensywne działania. Sprawdzamy monitoring miejski, przesłuchujemy świadków i tworzymy portret pamięciowy napastnika – mówi portalowi brzeg24.pl sierż. sztab. Patrycja Kaszuba, oficer prasowy KPP w Brzegu.

Nieoficjalnie udało się ustalić, że dzień przed napadem grupa mężczyzn narodowości ukraińskiej przegrała u bukmachera około 50 tys. złotych. Były to zakłady typu „live”, na sporty wirtualne. Sytuacja powtórzyła się w czwartek. Mężczyźni wielokrotnie zawierali zakłady za wysokie stawki, jednak szczęście im nie sprzyjało i znów przegrali kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Godzinę po ich wyjściu do punktu wszedł inny mężczyzna, który podstępem wyciągnął pracownicę z pomieszczenia socjalnego, zaatakował siłowo i zażądał pieniędzy. Dodajmy, że w pomieszczeniu zawierania zakładów bukmacherskich w Brzegu nie ma monitoringu, który mógłby zarejestrować całe zdarzenie. Z rzecznikiem prasowym spółki nie udało nam się skontaktować. Do sprawy będziemy wracać.

Źródło: brzeg24.pl

Zarejestruj się w Fortunie i odbierz PIERWSZY ZAKŁAD BEZ RYZYKA 100 PLN

2 thoughts on “Napad na bukmachera w Brzegu. Sprawca zabrał 125 tys. PLN

  1. i dobrze te wirtualne to jedno wielkie oszustwo mozna generowac dowolnie wyniki, trafił swój na swego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.