Najlepsze gry akcji na PC

Wiele osób lubi spędzać wolny czas grając w gry na konsoli lub komputerze. To jedna z przyjemniejszych form rozrywki. Nic w tym dziwnego! Wybierając grę, możemy przeżyć porywającą historię oraz spędzić kilka fascynujących godzin rozgrywki.

W tym artykule przedstawiamy najlepsze gry akcji na PC! Jeżeli lubisz rozgrywki oraz wszystko, co związane z najlepszymi emocjami, koniecznie czytaj dalej!

Assasin’s Creed Origins

Kolejna część bestsellerowej serii to nowy początek. Dzieło Ubisoftu przeniosło graczy do starożytnego Egiptu, skąd pochodzi starożytny tytuł zabójcy. Za powstaniem tej grupy kryje się spisek, podczas którego gracz uczy się historii, wcielając się w postać Bayeka z Siwy. Oprócz wskazówek historycznych w grze znajdują się również fragmenty współczesnych scenerii, w których poznaliśmy sekrety Abstergo Industries. Assassin’s Creed: Origins zapewnia nam rozległy i otwarty świat. Możemy zwiedzać go pieszo (korzystając z systemu swobodnego biegania) oraz za pomocą jednego z wierzchowców. Gra umożliwia także prowadzenie rydwanów oraz podróżowanie statkami.

Far Cry 5

To kolejna propozycja opracowana przez firmę Ubisoft. W przeciwieństwie do poprzednich części tej serii historia „Far Cry 5” nie przenosi nas do żadnego obcego kraju, ale do jednego z najmniej zaludnionych stanów Montany w Stanach Zjednoczonych. Gracz wciela się w policjanta (lub policjantkę – płeć i wygląd postaci można spersonalizować), którego zadaniem jest śledzenie i niszczenie organizacji przestępczych pod przykrywką fanatyków. Na jej czele stoi charyzmatyczny Joseph Seed, który radzi sobie z przeciwnikami w bezlitosny, sadystyczny sposób. Pod względem rozgrywki produkt ten zapewnia największy otwarty świat w historii cyklu, w którym ważną rolę odgrywają pojazdy. Dodatkowo na wykonanie czeka duża liczba zadań głównych i pobocznych, jak również poznamy wiele innych rozmaitych czynności.

Grand Thef Auto: San Andreas

Kontynuacja serii Grand Theft Auto, to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych serii wszechczasów. Decydując się na rozgrywkę, możemy wcielić się w postać złoczyńców. San Andreas jest prawie trzykrotnie większy niż wcześniej nam znany teren Sin City. Wśród wielu nowości wprowadzonych przez twórcę, pierwszą rzeczą, o której warto wspomnieć, jest to, że ulepszono sztuczną inteligencję mieszkańców. Oznacza to, że mogą oni rekrutować innych członków gangu do współpracy czy wchodzić w interakcje z innymi przedmiotami. Całość dopełnia efektowna oprawa graficzna, która utrzymana jest w klimacie lat 90. Dodatkowo wiele stacji tematycznych w radiu, dostarcza mnóstwo muzyki rozrywkowej.

League of Legends

To bardzo popularna gra typu MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) wyprodukowana przez Riot Games. Rozgrywka osadzona jest w fantastycznym świecie Valoran, rozdartym krwawymi wojnami od setek lat. Skłócone kraje znalazły jednak inny sposób rozwiązania sporu – pojedynek między swoimi reprezentantami na scenie. Każdy gracz kontroluje bohatera. Kluczem do zwycięstwa jest zazwyczaj praca zespołowa i umiejętność wykorzystania indywidualnych, mocnych stron każdej postaci. Gra jest dystrybuowana w darmowym modelu biznesowym, z możliwością dokonywania drobnych płatności za określone przedmioty i udogodnienia.

Jesteśmy pewni, że te cztery propozycje spodobają się każdemu fanowi gier. Zapewnią najlepszą rozgrywkę i emocje na kilka dobrych godzin. To z całą pewnością dobra opcja na jesienne oraz zimowe wieczory. Nie pozostaje nam nic innego niż zachęcenie Was do gry. Oczywiście z naszej strony życzymy udanej zabawy!

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *