Myśl lokalnie, działaj lokalnie, stań się globalny

Serwis SBCnews opublikował wywiad z Marketing Managerem hiszpańskiego bukmachera KirolbetBeñardo Elorzem przeprowadzonym podczas targów ICE w Londynie. Kirolbet w ostatnim czasie zasłynął z szeregu umów sponsoringowych z klubami pierwszej i drugiej ligi hiszpańskiej (m.in. Realem Sociedad i Athleticiem Bilbao).

SBC: Kirolbet niedawno został oficjalnym sponsorem bukmacherskim Realu Sociedad. W wypowiedziach odwoływał się Pan do klubu jako „idealnego towarzysza podróży” Kirolbet. Co pan przez to rozumie?

BE: Wierzymy, że Real Sociedad jest „idealnym towarzyszem podróży” by umacniać pozycję Kirolbet w Kraju Basków i w naturalny i jednocześnie przejrzysty i odpowiedzialny sposób wypromować naszą markę.

Jesteśmy lokalną firmą z ambicjami. Podobnie jak Real Sociedad w La Liga, my w branży zakładów bukmacherskich musimy konkurować z większymi budżetami. Więc w jaki sposób możemy osiągnąć nasz sukces? Tylko dzięki ciężkiej pracy przy jednoczesnym maksymalnym wysiłku i entuzjazmie i wykorzystywaniu każdej możliwej okazji.

SBC: W jaki sposób umowa podpisana z Realem Sociedad różni się od wcześniejszych umów z innymi klubami La Liga Athletic Bilbao i Eibar SD?

BE: Prawdę powiedziawszy niewiele. Jesteśmy również sponsorem koszykarskiego klubu Baskonia występującego w Lidze ACB. Dzięki współpracy z tymi podmiotami mamy nadzieję nie tylko na umocnienie naszej marki w Kraju Basków, ale również przekazanie istotnych dla nas wartości całej Hiszpanii.

SBC: Wasza obecność w drugiej lidze wskutek umów z Osasuną, UG Logrones i Coruxo FC to kolejny element strategii Kirolbet promowania marki w różnych częściach Hiszpanii?

BE: Nasza strategia polega na penetracji regionów hiszpańskich poprzez umowy z lokalnymi partnerami. Umowy sponsorskie z takimi zespołami, jak wymienione pozwalają nam rozwijać markę Kirolbet. Nasza działalność w Kraju Basków rozpoczęła się w 2008 roku, ale już teraz jesteśmy obecni w 8 regionach.

SBC: To pierwszy rok Kirolbet z okresu trzyletniej współpracy z Athletic Bilbao. Jako oficjalny baskijski operator gier i zakładów sportowych jak ważny jest dla Ciebie sukces klubów piłkarskich w regionie?

BE: Faktem jest, że sukces sportowy naszego partnera jest dla nas korzystny. W każdym razie, sukces lub porażka sportowa mają bezpośredni wpływ na działalność hazardową.

SBC: I wreszcie, możesz podzielić się z nami jakie plany ma Kirolbet w 2016 roku?

BE: Jesteśmy przekonani, że nasza praca i entuzjazm, który w nią wkładamy podczas każdego dnia, każdego podmiotu, czy też każdego meczu, który sponsorujemy pomoże rozwijać markę Kirolbet w Hiszpanii. Chcemy postępować zgodnie z zasadą „Myśl lokalnie, działaj lokalnie, stań się globalny.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.