Misje do ogarnięcia – nowa kampania Betclic

Jeden z czołowych legalnych bukmacherów rusza z nową kampanią wizerunkowo-produktową „Misje do ogarnięcia”. Tym razem w nietypowej dla zakładów bukmacherskich formie, chce promować nowy produkt marki – Misje.

Nowa kampania Betclic to kontynuacja nagradzanej kampanii „Wybierz swój kurs”, w której marka opowiadała historie młodych bohaterów, stawiających na marzenia wbrew oczekiwaniom bliskich. Betclic po raz kolejny odchodzi od stereotypowego traktowania zakładów bukmacherskich, jako opartych wyłącznie na wiedzy i doświadczeniu.

„Chcemy pokazać, że zakłady bukmacherskie to rozrywka dla wszystkich i każdy znajdzie w nich coś dla siebie. Wyprodukowane w ramach kampanii filmy mają pokazywać, że nie trzeba być ekspertem, by przeżywać emocje związane z typowaniem wyników oraz, że to przede wszystkim zabawa”

– mówi Bartłomiej Płoskonka, Country Manager Betclic Polska.

Spoty mają promować Misje – nową ofertę bukmachera, dostępną od niedawana dla wszystkich użytkowników. W jej ramach uczestnicy wykonują określone zadania, za co otrzymują freebety.
Stworzone w ramach kampanii spoty przenoszą bohatera – zwykłego Kowalskiego – do scen rodem z profesjonalnych filmów akcji. Pierwszy z nich dostępny jest już na kanale Betclic na YouTube.

„Naszą misją było stworzenie prostego, a jednocześnie angażującego formatu, który pokaże, jak przeciętny Kowalski poradziłby sobie z zadaniami rodem z kina akcji: niezbyt dobrze, delikatnie mówiąc. A jednocześnie, jak świetnie ogarnia Misje Betclic. Wierzymy, że nasza misja została wykonana”

– dodaje Pablo Dominguez, Dyrektor Kreatywny w 180heartbeats+JvM.

Kampania będzie realizowana na wielu polach eksploatacji. W jej ramach stworzone zostały trzy filmy, które będą emitowane w Internecie oraz w największych stacjach telewizyjnych (m.in. TVN, Polsat, Canal+, czy TVP). Autorem konceptu kreatywnego jest agencja 180heartbeats + Jung v Matt. Spoty wyprodukował F25 Production House, natomiast za postprodukcję odpowiada Xantus. Filmy wyreżyserował Filip Bartczak. Media zaplanował i zakupił Star Media.

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *