Minnesota – Dallas 02:00 12.01.19

W Target Center Minnesota Timberwolves pod okiem nowego trenera podejmie słabo dysponowany Dallas Mavericks.

Szefowstwo Timberwolves po wygranym meczu z Los Angeles Lakers (108:86) zdecydowali zwolnić trener oraz dyrektora sportowego drużyny Toma Thibodeau. Działacze klubu argumentują swoją decyzję słabym bilansem drużyny 19-21. Minnesota zajmuję dopiero 11. lokatę, a ich głównym celem jest awans do fazy play-off. Nowym trenerem „Wilków” został Ryan Saunders, który w swoim debiucie wygrał na wyjeździe z trzecim zespołem Konferencji Zachodniej Oklahoma City.

Dallas choć plasują się na 13. miejscu na zachodzie, są na ustach całego świata, a wszystko za sprawą 19-latka Luka Doncić, który z meczu na mecz robi coraz większę wrażenie. Słoweniec w ostatnim wygranym meczu przeciwko Phoenix Suns (30 punktów, 6 zbiórek, 5 asyst, 3 przechwyty oraz 8/14 z gry ) rozwiał chyba wszystkie wątpliwości w kwestii tegorocznej statuetki dla Rookie of The Year.

W dzisiejszym pojedynku postawiłbym na koszykarzy z Minnesoty, którzy pod wodzą nowego trenera będą chcieli uwodnić, że zasługują na grę w play-offach. Warto dodać, że Mavericks nie radzą sobie na wyjazdach, gdzie mają tragiczny bilans 3-18. Stawiam na gospodarzy z handicapem -4.5 po kursie 1.95.

TYPER: Robert Madzia z Superbet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Archiwa