Milwaukee Bucks – Boston Celtics 22 lutego, godzina 02:00

Po kilkudniowej przerwie wraca najlepsza liga świata NBA. Z pewnością najciekawsze spotkanie odbędzie się w Fiserv Forum, gdzie lider wschodu Milwaukee Bucks (43-14) podejmie Boston Celtics (37-21).

Chyba nikt się nie spodziewał przed rozpoczęciem sezonu, że drużyna z Milwaukee będzie miała na tą chwilę najlepszy bilans w lidze. „Kozły” przed All-Star zaliczyli świetną serię, wygrywając 14 z ostatnich 16 pojedynków. Bezapelacyjnie główny liderem ekipy Bucks jest Giannis Antetokounmpo, który ma imponującą linijkę statystyczną na poziomie 26.6 pkt., 12.5 zb., 5.8 as., 1.5 prz. oraz 1.4 bl.

Mam wrażenie, że to co najlepsze w grze Bostonu jest dopiero przed nami. Choć przed sezonem byli faworytem do zwycięstwa w Konferencji Wschodniej, obecnie zajmują czwarte miejsce. Dzisiaj będą szukać kolejnego zwycięstwa po wygraniu 7 z ostatnich 9 starć.

Boston z Milwaukee rozegrali już dwa spotkania ze sobą w tym sezonie. Pierwsze zakończyło się zwycięstwem Celtów 117:113, a w drugim meczu lepsi byli Bucks, wygrywając 107:120. Warto dodać, że gospodarze wygrali 11 z ostatnich 13 meczów u siebie, dlatego stawiam na koszykarzy Milwaukee z handicapem -3.5 po kursie 1.75.

TYPER: Robert Madzia z Superbet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.