Milenium

milMain

Zezwolenie na przyjmowanie zakładów w Internecie wydane 16 lutego 2012 r.
Dyscyplin sportowych – 18
Live betting – Tak
Mobile betting – Tak
Live streaming – Nie

Sprawdź Milenium

mil9

Milenium Zakłady Bukmacherskie rozpoczęły działalność 18 października 2004 roku.
W Internecie działają na podstawie zezwolenia na urządzanie i prowadzenie zakładów wzajemnych – totalizatorów oraz zakładów bukmacherskich przez sieć Internet, wydanego 16 lutego 2012 r.

mil3

Aby otrzymać bonus powitalny, zarejestruj się na stronie bukmachera i zaznacz opcję „chcę uzyskać bonus na START”. Wykonaj przelew środków w terminie 10 dni od rejestracji. W ciągu 60 dni od daty rejestracji zagraj za dwukrotność bonusu i części wpłaty, której dotyczy bonus, a na Twoje konto trafi nawet do 500 zł.

Screeny
Strona główna mil4
Zakłady LIVE mil5
Informacje
Nazwa Milenium Zakłady Bukmacherskie
URL strony www.milenium.pl
Rok założenia 2004
Telefon ——————-
E-mail Formularz
Plusy + – Minusy
  • polska firma o wyrobionej marce
  • po każdym zakładzie można wygraną od razu spieniężyć
  • bardzo obszerna oferta
  • równe limity dla wszystkich graczy
  • dostępne obszerne statystyki na stronie
  • ładna szata graficzna
  • 12% podatku od każdego kuponu + 10% od wygranych powyżej 2280 PLN
  • bardzo wysoka marża
  • niektóre ligi wymagają stawiania 3 zdarzeń na kuponie
Ranking
sc10 9.55 / 10
Ranking ogólny 9.55
Software / grafika 9
Wybór gier 10
Bonus powitalny 10
Promocje 10
Warunki obrotu 9
Jackpoty 9
Wpłaty / wypłaty 9
Obsługa klienta 10
Wypłacalność 10
Bukmacher o sobie
Na początku była idea

Idea takiej formy zakładów bukmacherskich, która powinna ożywić dość bierny do tej pory polski rynek, a także usatysfakcjonować klientów. Idea firmy otwartej na propozycje i sugestie graczy. Idea posiadania bogatej oferty gier i zakładów.

Tuż za pomysłem pojawił się czyn

Milenium rozpoczęło działalność 18 października 2004 roku. Początkowo pojawiło się 15 punktów przyjmowania zakładów, teraz na terenie całego kraju lokali z biało-czerwonym szyldem jest już sporo ponad 200. Oczywiście na tym się nie skończy. Milenium pragnie dotrzeć do jak największej liczy graczy, dlatego wciąż otwierane są nowe punkty. Podczas gdy Milenium wciąż się rozwija, inne firmy zdążyły upaść, co potwierdza, że aby utrzymać się na polskim rynku potrzebna jest determinacja oraz ciężka praca.

Jak pracujemy?

Pracujemy, aby wciąż doskonalić to co do tej pory powstało. Milenium to zespół młodych, zapalonych ludzi, którzy wierzą w to co robią, zespół zgrany i zawsze otwarty na jakiekolwiek sugestie. A wszystko to, aby zadowolić naszych klientów.

Ożywienie

Wciąż zaskakujemy konkurencję. Wprowadzamy stale do naszej oferty nowe gry, umożliwiamy graczom zawarcie zakładów na dyscypliny nieobecne do tej pory na polskim rynku bukmacherskim. Jeśli konkurencja podąża naszym śladem, my już staramy się być co najmniej kilka kroków przed nimi. No i co najbardziej istotne – wyróżniają nas zdecydowanie najwyższe kursy.

Co będzie dalej?

Jaka będzie przyszłość – pokaże czas. Już teraz możemy jednak zapewnić, że w najbliższym czasie wprowadzimy nowości, które powinny zrewolucjonizować polski rynek zakładów wzajemnych. Nowości, których jeszcze rok temu pewnie nikt nie mógł się spodziewać. Nowości, które robimy zawsze, aby usatysfakcjonować klientów. A wszystko pod biało-czerwonym szyldem Milenium.

zarejestruj