Milenium nowym sponsorem Falubazu Zielona Góra

Milenium

Wsparcie i pomoc w odbudowie zielonogórskiego futbolu – taki cel przyświeca firmie Milenium Zakłady Bukmacherskie, która właśnie została oficjalnym sponsorem Falubazu Zielona Góra. Podpisana w czwartek 22 marca umowa będzie obowiązywać przez najbliższy rok. Plany są bardzo ambitne.

[quote style=”1″ author=””]Falubaz jest rozpoznawalną i silną marką, którą znają w całym kraju nie tylko kibice żużla – mówi Marek Prokurat, prezes Milenium Zakłady Bukmacherskie. – Jesteśmy przekonani, że tą samą drogą mogą podążyć piłkarze i wierzymy w długofalowy projekt odbudowy zielonogórskiej piłki. Chcemy w nim uczestniczyć i wspierać go na różnych płaszczyznach. Miasto, które posiada tak utytułowane zespoły żużlowe i koszykarskie zasługują również na silną drużynę piłkarską. Razem z Falubazem chcemy zrealizować ten ambitny cel.[/quote]

Na mocy zawartej umowy Milenium zyskało miano oficjalnego sponsora Falubazu. Logo zielonogórskiej firmy znajdzie się na koszulkach, bandach reklamowych i w ekspozycji medialnej.

Firma jest jednym z największych i najdłużej działających legalnych bukmacherów w Polsce. Od ponad 14 lat oferuje klientom możliwość zawierania zakładów w punktach stacjonarnych (obecnie jest ich ponad 160 w całym kraju), a od kilku – jako jedna z pierwszych w kraju – działa także jako bukmacher internetowy. W ofercie Milenium Zakłady Bukmacherskie gracze znajdą zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, totalizatora czy wirtualne sporty. Bukmacher od lat wspiera polski sport. Obecnie jest sponsorem Zagłębia Lubin, co ma istotne znaczenie także dla współpracy z Falubazem – oba kluby współpracują ze sobą od kilku lat.

[quote style=”1″ author=””]Ta umowa jest dla nas szczególnie ważna – mówi Marcin Grygier, prezes Klubu Sportowego Falubaz. – Milenium to zielonogórska marka, więc jesteśmy szczęśliwi, że wspólnie będziemy budować nową jakość piłki nożnej w Zielonej Górze, niezależnie od dzisiejszego poziomu sportowego. Piłkarski Falubaz to projekt rozpisany na wiele lat, a nie na kilka miesięcy. Mamy nadzieję, że przez te wszystkie lata przejdziemy razem.[/quote]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.