Milenium zacieśnia współpracę z Zagłębiem

Zagłębie Lubin, mimo porażki w ostatnim meczu ligowym, nadal utrzymuje się w czołówce Ekstraklasy. To musi cieszyć sponsora klubu, Milenium Zakłady Bukmacherskie, który coraz mocniej angażuje się we współpracę z lubińskim klubem. Bukmacher ten rozwija również swoją ofertę zakładów sportowych.

W ostatnich tygodniach w punktach stacjonarnych Milenium zbierano artykuły szkolne w ramach akcji „Szkoła będzie wesoła”. To akcja organizowana po raz kolejny przez Zagłębie Lubin z partnerami klubu. Efekty zbiórki są bardzo dobre, a szkolna wyprawka trafi m.in. do domu dziecka w Żarach.

Wkrótce w niektórych punktach pojawią się kąciki Zagłębia z klubowymi gadżetami, aby jeszcze lepiej wyeksponować fakt sponsoringu klubu – informuje Mateusz Mucharzewski, kierownik marketingu w Milenium. – Kolejne akcje powinny pojawić się w najbliższym czasie. Jest wola z obu stron, aby zrobić coś nowego – podkreśla.

Milenium pracuje również nad ofertą dla klientów. Co najważniejsze dla osób obstawiających piłkę nożną, zlikwidowano ograniczenie dotyczące minimalnej liczby zdarzeń na kuponie. Pojawiły się też opcje typowania dostępne tylko w ofercie Milenium.

Zaktualizowaliśmy Totalizator, który obecnie tworzą dwa produkty – Ligowa 13 i Totalizator Bramkowy. Zwiększona została też częstotliwość wypłat wygranych, które obecnie są realizowane trzy razy dziennie – dodaje Mateusz Mucharzewski.

Kolejne nowości, zarówno we współpracy z Zagłębiem Lubin jak i w ofercie, Milenium zapowiada już na październik.

źródło: Goal.pl728x90 - 1000 PLN Bonus Powitalny

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *