MH Automatyka Gdańsk – GKS Tychy 25 lutego, godzina 18:30

W Gdańsku czwarty mecz ćwierćfinału play-off pomiędzy MH Automatyką a GKS-em Tychy. W rywalizacji do czterech zwycięstw, niespodziewanie prowadzą gospodarze 2:1.

Hokeiści Automatyki znajdują się w chwili obecnej w bardzo wysokiej formie, a dowodem na to była sensacyjna wygrana 3:1 w Tychach. Trzecie spotkanie w dużej mierze rozstrzygnęło się już w pierwszej tercji, kiedy dwie bramki w przewadze zdobyli podopieczni Marka Ziętary. Na szczególną uwagę zasługuje bramkarz Gdańska Evan Cowley, który w całym meczu obronił 41 z 42 strzałów rywali!

Gra Trójkolorowych w ostatnich spotkaniach nie wygląda za dobrze. Łatwo gubili krążek, wymieniali niedokładne podania, brakowało precyzji, a przede wszystkim odrobiny szczęścia. Jeśli myślą o awansie do kolejnej fazy rozgrywek, muszą zagrać jak w pierwszym meczu.

Choć drużyna z Gdańska prowadzi w rywalizacji i gra przed własną publicznością, to jednak mistrzowie Polski są zdecydowanymi faworytami w dzisiejszym starciu. Stawiam na przełamanie tyszan po kursie 1.7.

TYPER: Robert Madzia z Superbet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Archiwa