MF potwierdza: Bukmacherzy starają się o licencję w Polsce!

Ministerstwo Finansów oficjalnie potwierdziło redakcji E-PLAY, że o licencję na urządzanie zakładów wzajemnych w naziemnych punktach ubiegają się obecnie 4 podmioty. W przypadku sieci Internet na chwilę obecną jest to jedna firma.

Na nasze zapytanie dotyczące liczby firm bukmacherskich, które obecnie znajdują się w procesie licencyjnym Biuro Komunikacji i Promocji Ministerstwa Finansów udzieliło następującej odpowiedzi:

Teoretycznie tą firmą mógłby być Bwin, który oficjalnie potwierdził, że znajduje się obecnie w postępowaniu licencyjnym, o czym poinformował wszystkich swoich użytkowników, jednak wiele wskazuje na to, że taką decyzję podjął dopiero w dniu dzisiejszym. Prawdopodobnie chodzi zatem o inny podmiot. Ciekawszą odpowiedź uzyskaliśmy na nasze zapytanie dotyczące punktów naziemnych przyjmowania zakładów wzajemnych. Według Ministerstwa Finansów o taką licencję ubiegają się obecnie 4 firmy:

Prawdopodobnie jednym z tych podmiotów jest firma Superbet, która posiada bogatą sieć punktów stacjonarnych w Rumunii. Co do pozostałych trzech podmiotów na chwilę obecną nie mamy żadnych wiarygodnych informacji.

Zarejestruj się w Fortunie i odbierz PIERWSZY ZAKŁAD BEZ RYZYKA 100 PLN

About Author

6 thoughts on “MF potwierdza: Bukmacherzy starają się o licencję w Polsce!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *