Mężczyzna, który obrabował William Hill stanął przed sądem

Do rabunku doszło w 28 czerwca 2018 roku około godziny 10:15 na Far Gosford Street w Coventry. Mężczyzna wszedł do bardzo popularnej placówki z zakładami bukmacherskimi oraz grami losowymi William Hill, gdzie zastraszył kasjera bronią, a następnie wziął z kasy nieokreśloną ilość gotówki.

Rabusiem okazał się Ian Chambers, 34 latek bez stałego adresu zamieszkania, został on złapany po dwóch tygodniach od dokonania rabunku u bukmachera. W jego posiadaniu znaleziono także imitację broni.

Został on oskarżony o napad, rabunek oraz posiadanie „imitacji broni”. Ian przyznał się do zarzucanych mu czynów jeszcze w sierpniu jednak z kilku różnych powodów (błędna dokumentacja, brak stawienia się oskarżonego) ostateczna rozprawa została przenoszona już trzy razy, ostatnim razem miała ona się odbyć 14 grudnia jednak została ona wtedy przeniesiona.

Poza rabunkiem na Far Gosford Street, Ian w oddzielnych sprawach będzie odpowiadał także za kradzieże w tym kradzieże ze sklepów, posiadanie broni, oraz paserstwo.

Czeka go dość długi pobyt za kratami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

e-play

Archiwa