Mecze Polaków z komórki bez ryzyka

Wnieś zakład kombinacyjny za 50 złotych na mecze towarzyskie w piłce nożnej rozgrywane w dniach 23-26.03, gdzie jednym z Twoich wyborów będzie typ na mecz Polska-Serbia lub Polska-Finlandia.

W prezencie od Betclic otrzymasz zakład bez ryzyka do wykorzystania w aplikacji mobilnej/stronie mobilnej! Twój pierwszy zakład za 50 złotych na mecze w dniach od 23.03 do 26.03 postawiony na telefonie będzie zakładem bez ryzyka, czyli jeśli nie uda ci się wygrać otrzymasz od Betclic zwrot stawki o wartości dokładnie 50 złotych.

Jak to działa?

1. Zarejestruj się do tej promocji na dedykowanej stronie.

2. Z komputera postaw zakład wielokrotny, przedmeczowy (łączny min. kurs 2.00 i stawka 50 zł) na mecze towarzyskie piłki nożnej rozgrywane w dniach 23-26 marca gdzie jednym ze zdarzeń będzie typ na mecz Polska-Serbia lub Polska-Finlandia.

3. Następnie postaw dowolny zakład (pojedynczy lub wielokrotny) ze stawką minimalną 50 zł, w aplikacji mobilnej/stronie mobilnej Betclic, na dowolne mecze rozgrywane w dniach 23-26 marca 2016.

4. Jeżeli Twój pierwszy zakład mobilny, który spełni powyższy warunek, będzie przegrany, otrzymasz od zwrot stawki w wysokości 50 zł.

Jeśli nie jesteś jeszcze użytkownikiem Betclic możesz zarejestrować się tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.