MECZ+ czwartą nowością w Fortunie!

Fortuna

Ostatni tydzień kampanii „Produkt+“, prowadzonej przez Fortunę, staje pod znakiem MECZ+, czyli kolejnej nowości w ofercie legalnego bukmachera. Usprawnienie to pozwoli Klientom na łączenie kilku podgier z jednego spotkania na jednym kuponie! Teraz zbudowanie kuponu AKO będzie jeszcze prostsze, a wygrać większe pieniądze można obstawiając nawet 4 wydarzenia w obrębie jednego wydarzenia sportowego.

Jak dokładnie można kombinować kupon w ramach MECZ+? Zakłady w obrębie jednego meczu zostają podzielone na 4 grupy. Z każdej z grup można wybrać jeden typ i uzyskać łącznie 4 podgry na jednym kuponie.

[quote style=”1″ author=””]MECZ+ to nowy, atrakcyjny produkt w naszej ofercie, który poszerza wachlarz możliwości zbudowania kuponu przez Klienta do maksimum – mówi Maciej Nowak, szef działu bukmacherów w Fortuna online zakłady bukmacherskie. – Od teraz można być ekspertem w obrębie jednej drużyny, której na przykład ktoś kibicuje, zna jej wyniki, formę i wciąż mieć szanse na wysoką wygraną. Klienci Fortuny otrzymują szansę wytypowania przebiegu całego spotkania na jednym kuponie – dodaje Nowak.[/quote]

MECZ+ kończy rewolucyjną kampanię Fortuny, która prowadzona była przez cztery tygodnie listopada i na początku każdego tygodnia klienci bukmachera otrzymywali w swoje ręce kolejną nowinkę, która zwiększa komfort korzystania z usług bukmachera. W poprzednich tygodniach Fortuna podwyższyła maksymalną wygraną na jednym kuponie do 601 000 PLN oraz ulepszyła funkcjonalność swoich dotychczasowych produktów w postaci EKSPERTA+ i SUPER+HITU.

MECZ+, tak jak i wcześniej wprowadzone usprawnienia, dotyczy wszystkich graczy – zarówno tych obstawiających w stacjonarnych punktach sprzedaży, jak i korzystających z zakładów wzajemnych na stronie www.efortuna.pl.

Zarejestruj się w Fortunie i odbierz PIERWSZY ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *