MaxiZysk w forBET

Przed nami weekend pełen emocji. Czeka nas wyczekiwany powrót dwóch największych lig w swoich dyscyplinach – koszykarskiej NBA oraz hokejowej NHL.

Ponadto ostatniego słowa nie powiedziały również rozgrywki piłkarskie, a w śród nich ostatnia kolejka Serie A, finał Pucharu Anglii, czy chociażby decydujące o awansie mecze w ramach baraży do polskiej Ekstraklasy i 1. Ligi.

Wszystkie w/w ligi oraz mecze zagrasz w forBET z podwójnym zyskiem, a jest to możliwe dzięki najlepszej promocji na rynku – MaxiZysk. Jedyne co trzeba zrobić, aby otrzymać mnożnik wygranej, to wpłacić depozyt, do którego automatycznie zostanie dodany MaxiZysk.

Jak to działa?

 1. Wpłać środki (minimum 40 złotych)
 2. Wybierz z listy na kuponie MaxiZysk (x2)
 3. Zagraj kupon ze zdarzeniami z oferty Serie A, NBA, NHL, Puchar Anglii, lub i baraży 1 i 2 ligi.
 4. W przypadku wygranej, zysk zostaje podwojony.

Zasady promocji:

 1. Organizatorem promocji jest forBET Zakłady Bukmacherskie.
 2. Promocja ważna jest tylko dla klientów zarejestrowanych na stronie forBET.
 3. Gracze, którzy wpłacą środki od 31.07.2020 od godziny 00:00 do 02.08.2020, do godz. 23:59 otrzymają mnożnik MaxiZysk dla kwoty do 100 PLN.
 4. Minimalna kwota depozytu, od której przysługuje MaxiZysk to 40 PLN.
 5. Mnożnik przysługuje dla kwoty do maksymalnie 100 PLN, czyli za depozyt powyżej 100 PLN gracz otrzyma MaxiZysk dla kwoty 100 PLN.
 6. Zysk z kuponu zostanie pomnożony 2-krotnie.
 7. Maksymalna wygrana na kuponie z mnożnikiem MaxiZysk to 2279 PLN.
 8. Aby zagrać kupon za MaxiZysk należy wybrać go z listy sald na kuponie. Przykład:

 1. Po wybraniu MaxiZysku z listy należy nim zagrać JEDNOKROTNIE – CAŁĄ KWOTĄ (jeden kupon). Kuponem AKO z min. 3 zdarzeniami – kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie musi wynosić min. 1.40.
 2. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej lub na żywo NBA, NHL, ostatniej kolejki Serie A, finału Pucharu Anglii i/lub finałowych meczów barażowych polskiej 1. i 2. ligi.
 3. Stawka kuponu z MaxiZyskiem musi być równa kwocie depozytu, do którego został przyznany mnożnik MaxiZysk.
 4. Aby zagrać kupon z mnożnikiem MaxiZysk należy posiadać środki na saldzie głównym. Po zagraniu kuponu środki zostaną pobrane z salda głównego.
 5. Termin ważności MaxiZysku to 48h – w tym czasie należy postawić zakład.
 6. Mnożnik MaxiZysk zostanie przyznany tylko dla pierwszej wpłaty dokonanej w trakcie trwania promocji.
 7. Ze względu na zaokrąglenia miejsc po przecinku wartość mnożnika może się wahać od 1.994 do 2.00.
 8. Z promocji wyłączone są zakłady długoterminowe, zakłady specjalne oraz Combo Expert.
 9. Kupony z mnożnikiem MaxiZysk nie zaliczają się do obrotu depozytem w promocjach od depozytu tj. Extra Bonus, forBET 2000, 100% bonusu od pierwszego depozytu w ramach Pakietu Powitalnego.
 10. Promocją nadrzędną jest promocja Pakiet Powitalny oraz forBET2000. Gracze, którzy jeszcze nie skorzystali z tych promocji w pełni otrzymają tylko bonus z jej tytułu.
 11. Kupony z zakładami typu draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu, nie zaliczają się do promocji.
 12. Kupony, na których przynajmniej jedno zdarzenie zostało rozliczone po kursie 1.0 zostają wyłączone z promocji oraz powodują utratę MaxiZysku.
 13. Zlecenie wypłaty z salda głównego przed zawarciem zakładu za MaxiZysk skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą MaxiZysku.
 14. Promocja nie łączy się z indywidualnymi promocjami otrzymywanymi drogą mailową i/lub SMS.
 15. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji.
 16. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.
 17. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *